Filtruj wyniki
Wczytaj więcej wyników

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Dolina łez to zagłębienie skóry pod okiem w obrębie oczodołu, które przechodzi skośnie na policzek. Zapadnięcie to nadaje twarzy zmęczony i smutny wyraz. Możliwością na korekcję tej okolic twarz jest podanie kwasu hialuronowego. Cała procedura trwa około 20 minut.

Usuwanie zmarszczek doliny łez za pomocą kwasu hialuronowego w Polsce

W Chorzowie zabieg wypełniania doliny łez kwasem hialuronowym wykonać może lek. med. Teodozja Arkuszewska, lekarz medycyny estetycznej i specjalista medycyny rodzinnej. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach i członkiem Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. W procedurach z zakresu medycyny estetycznej specjalizuje się od 2002 roku. Posiada certyfikat, potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu „Techniki zaawansowane podawania toksyny botulinowej Botox oraz wypełniaczy Surgiderm, Juvederm Ultra i Juvederm Voluma”. Preparaty kwasu hialuronowego wykorzystuje także do redukcji bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek poziomych czoła, zmarszczek między brwiami oraz zmarszczek nad górną wargą. Za pomocą kwasu hialuronowego przeprowadza także nieoperacyjną korekcję nosa oraz powiększenie ust.

W Poznaniu usuwanie zmarszczek doliny łez kwasem hialuronowym jest możliwe do przeprowadzenia w Centrum Medycyny Estetycznej ESTIME. W ośrodku do likwidacji zmarszczek w okolicach oczu wykorzystuje się preparat Teosyal Redensity II. Do kliniki udać się można również na powiększanie ust kwasem hialuronowym (preparaty Juvederm Ultra Smile, Teosyal Kiss, Stylage Lips, Restylane Lip Volume oraz Emervel Lips). Oferta Centrum obejmuje ponadto modelowanie objętości i konturów twarzy kwasem hialuronowym metodą miękkiego liftingu oraz zabiegi wolumetryczne.

W swojej ofercie we Wrocławiu zabieg wypełniania doliny łez kwasem hialuronowym ma również lek. med. Monika Kłapsia-Pawłów, specjalistka medycyny estetycznej. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Posiada certyfikat, potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu z zakresu zaawansowanych technik iniekcji toksyny botulinowej oraz preparatów zawierających kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy, oprócz korekcji doliny łez, wykorzystuje także do redukcji zmarszczek oraz miękkiego liftingu. Udać się można również do niej na śródskórną implantację nici hialuronowych.

Cena korekcji doliny łez za pomocą kwasu hialuronowego w Polsce i za granicą

Sala operacyjna w Horizon Medical Center Sala operacyjna w Horizon Medical Center

W Polsce za wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym zapłacić trzeba około 1 000 złotych. Za granicą cena takiego zabiegu jest znacznie wyższa. W Skin by Lovely w Santa Monica (USA) zaczyna się ona od 500 dolarów amerykańskich, czyli od około 2 000 złotych.

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w różnych miastach

 • Plewiska od 500 zł
 • Warszawa od 500 zł do 2 500 zł
 • Kraków od 600 zł do 2 300 zł
 • Łódź od 500 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 350 zł
 • Katowice od 600 zł do 2 000 zł
 • Poznań od 500 zł do 2 500 zł
 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 900 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Lublin od 500 zł do 900 zł
 • Częstochowa od 600 zł do 1 200 zł
Pokaż więcej »

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska