Wczytaj więcej wyników

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - informacje

Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Wrocław Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Wrocław

Dolina łez to zagłębienie skóry pod okiem w obrębie oczodołu, które przechodzi skośnie na policzek. Zapadnięcie to nadaje twarzy zmęczony i smutny wyraz. Możliwością na korekcję tej okolic twarz jest podanie kwasu hialuronowego. Cała procedura trwa około 20 minut.

Usuwanie zmarszczek doliny łez za pomocą kwasu hialuronowego w Polsce

W Chorzowie zabieg wypełniania doliny łez kwasem hialuronowym wykonać może lek. med. Teodozja Arkuszewska, lekarz medycyny estetycznej i specjalista medycyny rodzinnej. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach i członkiem Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. W procedurach z zakresu medycyny estetycznej specjalizuje się od 2002 roku. Posiada certyfikat, potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu „Techniki zaawansowane podawania toksyny botulinowej Botox oraz wypełniaczy Surgiderm, Juvederm Ultra i Juvederm Voluma”. Preparaty kwasu hialuronowego wykorzystuje także do redukcji bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek poziomych czoła, zmarszczek między brwiami oraz zmarszczek nad górną wargą. Za pomocą kwasu hialuronowego przeprowadza także nieoperacyjną korekcję nosa oraz powiększenie ust.

W Poznaniu usuwanie zmarszczek doliny łez kwasem hialuronowym jest możliwe do przeprowadzenia w Centrum Medycyny Estetycznej ESTIME. W ośrodku do likwidacji zmarszczek w okolicach oczu wykorzystuje się preparat Teosyal Redensity II. Do kliniki udać się można również na powiększanie ust kwasem hialuronowym (preparaty Juvederm Ultra Smile, Teosyal Kiss, Stylage Lips, Restylane Lip Volume oraz Emervel Lips). Oferta Centrum obejmuje ponadto modelowanie objętości i konturów twarzy kwasem hialuronowym metodą miękkiego liftingu oraz zabiegi wolumetryczne.

W swojej ofercie we Wrocławiu zabieg wypełniania doliny łez kwasem hialuronowym ma również lek. med. Monika Kłapsia-Pawłów, specjalistka medycyny estetycznej. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Posiada certyfikat, potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu z zakresu zaawansowanych technik iniekcji toksyny botulinowej oraz preparatów zawierających kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy, oprócz korekcji doliny łez, wykorzystuje także do redukcji zmarszczek oraz miękkiego liftingu. Udać się można również do niej na śródskórną implantację nici hialuronowych.

Cena korekcji doliny łez za pomocą kwasu hialuronowego w Polsce i za granicą

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

W Polsce za wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym zapłacić trzeba około 1 000 złotych. Za granicą cena takiego zabiegu jest znacznie wyższa. W Skin by Lovely w Santa Monica (USA) zaczyna się ona od 500 dolarów amerykańskich, czyli od około 2 000 złotych.

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w różnych miastach

 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Warszawa od 500 zł do 1 500 zł
 • Kraków od 600 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 500 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 700 zł do 1 200 zł
 • Poznań od 600 zł do 1 400 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 900 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 650 zł do 1 200 zł
 • Lublin od 500 zł do 950 zł
 • Kielce od 550 zł do 2 100 zł
Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym cena »

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.