Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Białystok

Filtruj wyniki

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Białystok - informacje

Gabinet zabiegowy w Twoja Klinika Gabinet zabiegowy w Twoja Klinika

Dolina łez jest to zagłębienie pod okiem, biegnące od wewnętrznego kącika w okolice kości jarzmowej. Na skutek wiotczenia skóry staje się ono bardziej zapadnięte i wyraziste, przez co twarz wydaje się starsza i zmęczona. Zmarszczkę w okolicy doliny łez można usunąć poprzez aplikację w to miejsce kwasu hialuronowego. Zabieg trwa ok. 30 minut, a skóra po nim staje się bardziej jędrna, nawilżona i wygląda na zdrowszą. Dodatkowym atutem zabiegu jest fakt, iż kwas hialuronowy pobudza skórę do samodzielnych procesów regeneracyjnych. Należy pamiętać, że po ostrzykiwaniu okolicy oczu mogą pozostać drobne zasinienia, które znikają w ciągu kilku dni. Efekty zmniejszenia widoczności doliny łez utrzymują się 1-1,5 roku.

Usuwanie zmarszczek w okolicy doliny łez w Białymstoku - gdzie się udać?

Dermatolog-wenerolog dr n. med. Anna Okruszko, która posiada również specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych, wykonuje zabieg zmniejszenia widoczności doliny łez przy użyciu kwasu hialuronowego. W swojej ofercie posiada ponadto zabiegi niwelowania zmarszczek w okolicy oczu i czoła toksyną botulinową czy miękki lifting twarzy. Doświadczenie dr Okruszko potwierdzają liczne certyfikaty, w tym m.in. ukończenia szkolenia Złoty standard nieinwazyjnych metod odmładzania twarzy czy Zastosowanie kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej do korekcji zmarszczek mimicznych oraz kształtu ust.

W Białymstoku na zabieg usuwania zmarszczek doliny łez przy użyciu kwasu hialuronowego można udać się do lekarza medycyny estetycznej Natalli Romanowskiej. Tytuł ten uzyskała po złożeniu pracy dyplomowej na temat Analizy mechanizmów starzenia się okolicy oczodołowej z uwzględnieniem zabiegów korekcyjnych medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Uczestniczyła także w wielu szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej, w tym m.in. Nowe podejście terapeutyczne do starzenia się twarzy. 4 wymiary w medycynie estetycznej. Innowacja zabiegu HA.

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym to usługa, którą świadczy również Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej Noviline. Zabiegi przeprowadzane są przy użyciu m.in. preparatów Restylane, Stylage oraz Surgiderm. Placówka posiada w swojej ofercie także inne usługi z użyciem kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej, w tym np. niwelowanie zmarszczek na czole, powiększanie ust oraz podkreślanie ich konturu czy modelowanie owalu twarzy.

Zabieg usuwania zmarszczek doliny łez kwasem hialuronowym w Białymstoku i w USA - porównanie cen

Gabinet zabiegowy w Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin Gabinet zabiegowy w Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin

W Białymstoku ceny usuwania zmarszczek okolicy doliny łez przy użyciu kwasu hialuronowego zamykają się w granicach 700 - 1 200 zł. Z kolei za ten sam zabieg w Skin by Lovely w Santa Monica (Stany Zjednoczone) trzeba zapłacić od 500 $ do 1 300 $ (1 900 - 4 900 zł).

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Białymstoku na tle innych miast

 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Plewiska od 500 zł
 • Tarnowo Podgórne od 800 zł
 • Warszawa od 250 zł do 2 800 zł
 • Kraków od 600 zł do 3 000 zł
 • Łódź od 450 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 350 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 400 zł
 • Katowice od 600 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 1 100 zł
 • Radom od 500 zł do 1 000 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.