Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Bydgoszcz

Filtruj wyniki

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Bydgoszcz - informacje

Gabinet zabiegowy w Clinica Dermatoestetica Gabinet zabiegowy w Clinica Dermatoestetica

„Doliną łez” nazywa się zapadnięcie skóry pod okiem, które przechodzi po linii ukośnej na policzek, zaznaczając miejsce, po jakim zwykle spływają łzy. Jest ono problemem wielu kobiet po czterdziestym roku życia, ponieważ powstające linie nadają twarzy smutny, postarzający wygląd. Aby je zlikwidować, można użyć preparatu z kwasem hialuronowym. Procedura medyczna polega na wstrzyknięciu substancji przy pomocy igły bądź specjalnej kaniuli tam, gdzie tworzą się zagłębienia. Następnie lekarz rozmasowuje skórę, by preparat, znajdujący się już pod nią, odpowiednio się ułożył. Zabieg wykonuje się po uprzednim posmarowaniu skóry kremem znieczulającym Emla. Dodatkowo specjalista może też zastosować znieczulenie dentystyczne w celu zniesienia bólu, spowodowanego ukłuciem igły. Efekty jednorazowego wstrzyknięcia kwasu hialuronowego utrzymują się zazwyczaj od dwunastu do osiemnastu miesięcy po przeprowadzeniu procedury.

Gdzie w Bydgoszczy można usunąć zmarszczki doliny łez kwasem hialuronowym?

Likwidacji doliny łez przy użyciu kwasu hialuronowego dokonać może lekarz medycyny estetycznej dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka, która posiada specjalizację z dermatologii i wenerologii. Jej zainteresowania w szczególności dotyczą dermatologii estetycznej: skupia się głównie na działaniach odmładzających. Jest autorką artykułu „Psychologiczne aspekty w praktyce lekarza dermatologii estetycznej”, zamieszczonego na łamach „Dermatologii Estetycznej”. W ramach tej dziedziny medycyny dokonuje zabiegów wstrzyknięcia kwasu hialuronowego do wygładzenia zmarszczek oraz przeprowadza procedury z wykorzystaniem nici liftingujących PDO oraz wypełniających.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym (dolina łez) w Bydgoszczy można przeprowadzić także w ośrodku Fenomed, który ma w swojej ofercie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz dermatologii estetycznej. Specjaliści wykonują tam wypełnianie zmarszczek i bruzd, powstałych w wyniku starzenia się skóry przy użyciu preparatu z kwasem hialuronowym Restylane. Ponadto, można się tam poddać wygładzaniu zmarszczek przy wykorzystaniu toksyny botulinowej.

Osoby, skarżące się na występowanie doliny łez, mogą odwiedzić gabinet lek. med. Artura Cywińskiego, lekarza medycyny estetycznej. Ukończył studia na Collegium Medicum w Bydgoszczy i posiada bogate doświadczenie w pracy z toksyną botulinową, kwasem hialuronowym oraz preparatami fosfatydylocholiny. Swoim pacjentom proponuje stosowanie kwasu hialuronowego jako wypełniacza zmarszczek oraz usuwanie zmarszczek mimicznych toksyną botulinową.

Likwidacja doliny łez kwasem hialuronowym w Polsce i Szwajcarii – porównanie cen

Kadra w Clinica Dermatoestetica Kadra w Clinica Dermatoestetica

W Veltracon Lifestyle SA w Montreux za zabieg usunięcia zmarszczek doliny łez kwasem hialuronowym pacjent musi zapłacić 650 franków (niemal 2 600 zł). W bydgoskich klinikach medycznych cena tej samej procedury z wykorzystaniem jednej ampułki specyfiku wynosi 700 zł.

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 200 zł
 • Plewiska od 500 zł
 • Warszawa od 500 zł do 2 800 zł
 • Kraków od 600 zł do 2 300 zł
 • Łódź od 450 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 350 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 400 zł
 • Katowice od 600 zł do 2 000 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 880 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Lublin od 500 zł do 900 zł
 • Radom od 500 zł do 800 zł
Pokaż więcej »

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska