Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Bydgoszcz

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Bydgoszcz - informacje

Gabinet zabiegowy w Clinica Dermatoestetica Gabinet zabiegowy w Clinica Dermatoestetica

„Doliną łez” nazywa się zapadnięcie skóry pod okiem, które przechodzi po linii ukośnej na policzek, zaznaczając miejsce, po jakim zwykle spływają łzy. Jest ono problemem wielu kobiet po czterdziestym roku życia, ponieważ powstające linie nadają twarzy smutny, postarzający wygląd. Aby je zlikwidować, można użyć preparatu z kwasem hialuronowym. Procedura medyczna polega na wstrzyknięciu substancji przy pomocy igły bądź specjalnej kaniuli tam, gdzie tworzą się zagłębienia. Następnie lekarz rozmasowuje skórę, by preparat, znajdujący się już pod nią, odpowiednio się ułożył. Zabieg wykonuje się po uprzednim posmarowaniu skóry kremem znieczulającym Emla. Dodatkowo specjalista może też zastosować znieczulenie dentystyczne w celu zniesienia bólu, spowodowanego ukłuciem igły. Efekty jednorazowego wstrzyknięcia kwasu hialuronowego utrzymują się zazwyczaj od dwunastu do osiemnastu miesięcy po przeprowadzeniu procedury.

Gdzie w Bydgoszczy można usunąć zmarszczki doliny łez kwasem hialuronowym?

Likwidacji doliny łez przy użyciu kwasu hialuronowego dokonać może lekarz medycyny estetycznej dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka, która posiada specjalizację z dermatologii i wenerologii. Jej zainteresowania w szczególności dotyczą dermatologii estetycznej: skupia się głównie na działaniach odmładzających. Jest autorką artykułu „Psychologiczne aspekty w praktyce lekarza dermatologii estetycznej”, zamieszczonego na łamach „Dermatologii Estetycznej”. W ramach tej dziedziny medycyny dokonuje zabiegów wstrzyknięcia kwasu hialuronowego do wygładzenia zmarszczek oraz przeprowadza procedury z wykorzystaniem nici liftingujących PDO oraz wypełniających.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym (dolina łez) w Bydgoszczy można przeprowadzić także w ośrodku Fenomed, który ma w swojej ofercie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz dermatologii estetycznej. Specjaliści wykonują tam wypełnianie zmarszczek i bruzd, powstałych w wyniku starzenia się skóry przy użyciu preparatu z kwasem hialuronowym Restylane. Ponadto, można się tam poddać wygładzaniu zmarszczek przy wykorzystaniu toksyny botulinowej.

Osoby, skarżące się na występowanie doliny łez, mogą odwiedzić gabinet lek. med. Artura Cywińskiego, lekarza medycyny estetycznej. Ukończył studia na Collegium Medicum w Bydgoszczy i posiada bogate doświadczenie w pracy z toksyną botulinową, kwasem hialuronowym oraz preparatami fosfatydylocholiny. Swoim pacjentom proponuje stosowanie kwasu hialuronowego jako wypełniacza zmarszczek oraz usuwanie zmarszczek mimicznych toksyną botulinową.

Likwidacja doliny łez kwasem hialuronowym w Polsce i Szwajcarii – porównanie cen

lek. Sebastian Kaszewski (wenerolog, dermatolog) lek. Sebastian Kaszewski (wenerolog, dermatolog)

W Veltracon Lifestyle SA w Montreux za zabieg usunięcia zmarszczek doliny łez kwasem hialuronowym pacjent musi zapłacić 650 franków (niemal 2 600 zł). W bydgoskich klinikach medycznych cena tej samej procedury z wykorzystaniem jednej ampułki specyfiku wynosi 700 zł.

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Bydgoszcz od 650 zł do 1 200 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Warszawa od 500 zł do 1 500 zł
 • Kraków od 600 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 500 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 700 zł do 1 200 zł
 • Poznań od 600 zł do 1 400 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 900 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Lublin od 500 zł do 950 zł
 • Kielce od 550 zł do 2 100 zł
Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym cena »

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.