Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Częstochowa

Filtruj wyniki

Oferujesz dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Częstochowie?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Częstochowa - informacje

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Dolina łez to zapadnięcie się skóry pod okiem w obrębie oczodołu, przechodzące skośnie na policzek. Zagłębienie to prowadzi od wewnętrznego kącika oka do środkowej części policzka (tak jak płyną łzy). Jego dolna część czasami biegnie równolegle do fałdu nosowo-wargowego. Razem te dwa linijne zagłębienia nadają twarzy smutny wyraz. Dolina łez powstaje na skutek procesu naturalnego starzenia się skóry, w czasie którego dochodzi do zaniku tkanki podskórnej oraz wiotczenia skóry. Aby zlikwidować tzw. dolinę łez stosuje się zabieg wstrzykiwania preparatu, zawierającego kwas hialuronowy (podaje się zazwyczaj od 0,2 ml do 0,5 ml preparatu na każdą dolinę, w zależności od wielkości i głębokości zagłębienia). Po zakończeniu zabiegu, który przeprowadza specjalista medycyny estetycznej, preparat zawsze musi być przez niego odpowiednio ułożony i rozmasowany w skórze.

Usuwanie zmarszczek w okolicy doliny łez za pomocą kwasu hialuronowego w Częstochowie

Centrum Stomatologiczno-Medyczne Stomed w Częstochowie jest miejscem, do którego można udać się w celu zlikwidowania zmarszczek w okolicach doliny łez za pomocą kwasu hialuronowego. Jest to placówka, która w swojej ofercie ma m.in. zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Używając preparatów, zawierających kwas hialuronowy, można tu usunąć także inne rodzaje zmarszczek, w tym zmarszczki poziome, kurze łapki, zmarszczki palacza oraz zmarszczki mimiczne.

W celu usunięcia zmarszczek kwasem hialuronowym można udać się również do placówki medycznej Derma-Clinic dr Orlitz w Częstochowie. Jest to ośrodek, specjalizujący się w wykonywaniu zabiegów związanych z estetyką ciała. Oprócz iniekcji z użyciem kwasu hialuronowego, zmarszczki w klinice tej usunąć można również za pomocą toksyny botulinowej oraz stosując mikrodermobrazję, mezolift, fotoodmładzanie, zabiegi Voluma oraz zabiegi laserem frakcyjnym „Mosaic”.

Usuwanie zmarszczek doliny łez kwasem hialuronowym ma w swojej ofercie także Instytut Kosmetoligii Estetycznej i Hirudoterapii MedicalArt. Zmarszczki okolicy doliny łez likwidowane są tu dzięki iniekcji preparatami Emervel, Restylane oraz Princess. Preparaty te używane są również w celu usunięcia innych rodzajów zmarszczek, m.in.: wygładzenia zmarszczek czołowych i lwiej zmarszczki oraz korekcji zmarszczek palacza, a także do powiększenia objętości warg i ujędrnienia ust.

Porównanie cen zabiegu usunięcia zmarszczek w okolicy doliny łez kwasem hialuronowym w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Pelle d’Oro by Bogubowicz & Socha Gabinet zabiegowy w Pelle d’Oro by Bogubowicz & Socha
W londyńskiej klinice Tooting Medical Centre usunięcie zmarszczek okolicy doliny łez kwasem hialuronowym kosztuje od 240 funtów (w zależności od ilości zużytego preparatu), czyli ok. 1 320 zł. W Częstochowie natomiast ten sam zabieg kosztuje ok. 700 zł.

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 600 zł do 1 200 zł
 • Tarnowo Podgórne od 800 zł
 • Plewiska od 500 zł
 • Warszawa od 500 zł do 2 800 zł
 • Kraków od 600 zł do 3 000 zł
 • Łódź od 450 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 350 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 400 zł
 • Katowice od 600 zł do 2 000 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł
 • Lublin od 500 zł do 900 zł
Pokaż więcej »

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska