Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Gdańsk

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Gdańsk - informacje

Gabinet zabiegowy w POR FAVOR Gabinet zabiegowy w POR FAVOR

Dolina łez to zapadnięcie skóry pod okiem w obrębie oczodołu, które przechodzi skośnie na policzek. Z problemem najczęściej zmagają się osoby po 40 roku życia. W celu usunięcia zagłębienia stosuje się kwas hialuronowy, a  procedura polega na iniekcji preparatu za pomocą cienkiej igły lub kaniuli w okolicę doliny łez. Wśród przeciwwskazań do jej przeprowadzenia wymienia się m.in. ciążę, stany zapalne skóry oraz stwierdzoną nadwrażliwość na kwas hialuronowy. Efekty zabiegu utrzymują się od 12 do 18 miesięcy.

Usuwanie doliny łez za pomocą kwasu hialuronowego w Gdańsku – gdzie można udać się na zabieg

W swojej ofercie korekcję doliny łez za pomocą kwasu hialuronowego posiada Clinica Dermatologica, w której kwas hialuronowy wykorzystuje się także do odmładzania dłoni, powiększania i nawilżania ust oraz kształtowania owalu twarzy. Osoby, pragnące usunąć zmarszczki, udać się mogą do ośrodka również na zabiegi przy użyciu toksyny botulinowej, w ofercie znajdują się też zabiegi biostymulacji komórek skóry przy użyciu osocza bogatopłytkowego oraz terapię depigmentacyjną (zwalczającą przebarwienia) preparatami Dermamelan lub Cosmelan.

Na usuwanie zmarszczek doliny łez kwasem hialuronowym udać się można również do Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii La Nika, w którym przeprowadzana jest szeroka gama usług z zakresu medycyny estetycznej. W placówce preparaty kwasu hialuronowego stosuje się także do usuwania bruzd nosowo-wargowych, nieoperacyjnej korekcji nosa, nawilżania i powiększania ust oraz powiększania warg sromowych. W ośrodku do usuwania zmarszczek wykorzystuje się również toksynę botulinową oraz laser frakcyjny Lux 1540. Oferta Centrum obejmuje ponadto lifting nićmi Aptos, mezoterapię igłową, autoprzeszczep tkanki tłuszczowej oraz liposuckję laserową.

W Gdańsku zabieg wypełniania doliny łez kwasem hialuronowym wykonać może także lek. med. Ewa Sierosławska, specjalistka dermatolog i wenerolog. Preparaty kwasu hialuronowego wykorzystuje również do usuwania bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek palacza, konturowania ust oraz korekcji warg sromowych większych. Udać się do niej można także na procedurę odmładzania twarzy za pomocą wchłanialnych nici Happy Lift, a także mezoterapię, peelingi, lipolizę oraz elektrokoagulację rozszerzonych naczyń krwionośnych na twarzy i nogach.

Cena korekcji doliny łez kwasem hialuronowym w Gdańsku i w Santa Monica

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

W Gdańsku za korekcję doliny łez kwasem hialuronowym zapłacić trzeba około 800 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa: przykładowo, w Skin by Lovely w Santa Monica (w USA) zaczyna się ona od 500 dolarów amerykańskich, czyli od około 2 000 złotych.

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 600 zł do 900 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Warszawa od 500 zł do 1 500 zł
 • Kraków od 600 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 500 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 700 zł do 1 200 zł
 • Poznań od 600 zł do 1 400 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 650 zł do 1 200 zł
 • Lublin od 500 zł do 950 zł
 • Kielce od 550 zł do 2 100 zł
Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym cena »

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Wejherowo oraz Starogard Gdański.