Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Katowice

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Katowice - informacje

Kadra w LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Kadra w LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna

Doliną łez określa się skórę pod okiem w okolicy oczodołu, która jest zapadnięta i przechodzi skośnie na policzek. Kiedy dolna część tego zagłębienia biegnie równolegle do fałdu nosowo-wargowego, oznacza to zanik tkanki podskórnej i zwiotczenie skóry w tym miejscu. Iniekcja preparatów, zawierających kwas hialuronowy, uzupełnia zagłębienia, zagęszcza skórę (poprzez pobudzenie jej do tworzenia nowego kolagenu) a także niweluje wiotkość skóry oraz nawilża ją i ujędrnia.

Zabiegi usunięcia zmarszczek okolicy doliny łez za pomocą kwasu hialuronowego w ofercie katowickich gabinetów medycyny estetycznej

Lekarzem, zajmującym się na terenie Katowic zabiegami wypełniania zmarszczek okolicy doliny łez z wykorzystaniem preparatów zawierających kwas hialuronowy, jest dr n. med. Izabela Walawender, stomatolog dziecięcy oraz lekarz medycyny estetycznej, która zabiegów z zakresu tej ostatniej dziedziny uczyła się na licznych kursach i szkoleniach: posiada m.in. certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu wypełniania zmarszczek i modelowania twarzy produktami Princess firmy Croma (2010 rok). Oprócz wygładzania doliny łez, przy pomocy kwasu hialuronowego usuwa również bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki palacza, lwią zmarszczkę oraz zmarszczki okolicy oczu.

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym to oferta gabinetu Medest, mieszczącego się w Katowicach na Dębowych Tarasach. Do zabiegów wypełniania zmarszczek nie tylko doliny łez, ale także innych okolic twarzy, stosowane są tu preparaty Restylane (Refresh, Classic, Perlane) Juvederm (Ultra, Volbella), Emervel (Classic, Deep, Touch) a także Teosyal (Deep Line, Global Action, Touch UP) czy Belotero i Neauvia. Zmarszczki można tutaj wygładzić również za pomocą preparatów, zawierających toksynę botulinową, za pomocą fotoodmładzania (laserem IPL) oraz poprzez mezoterapię igłową.

Kolejnym lekarzem, przeprowadzającym w Katowicach zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego na okolicę doliny łez, jest dr n. med. Justyna Wróblewska-Żurek, specjalista chorób wewnętrznych, rehabilitacji medycznej oraz lekarz medycyny estetycznej (od 2009 roku), posiadająca wiele certyfikatów z odbytych szkoleń z zakresu medycy estetycznej: w 2008 roku uczestniczyła w szkoleniu praktycznym w zakresie stosowania preparatów wypełniających Juvederm Ultra w zabiegach korekcji zmarszczek, a w w 2009 roku brała udział w kursie "Nowoczesne metody korekcji zmarszczek przy użyciu ekskluzywnej linii produktów Restylane".

Jaka jest cena wygładzenia zmarszczek doliny łez za pomocą preparatów z kwasem hialuronowym w Katowicach, a jaka w Paryżu?

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Za likwidację zmarszczek okolicy oczu w katowickich gabinetach dermatologicznych trzeba zapłacić 1 100 zł, natomiast we Francji na taki sam zabieg należy przygotować sumę 400 euro (1 680 zł) w Cliniques des Champs Elysees, mieszczącej się w Paryżu.

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 700 zł do 1 200 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Warszawa od 500 zł do 1 500 zł
 • Kraków od 600 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 500 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 200 zł
 • Poznań od 600 zł do 1 400 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 900 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 650 zł do 1 200 zł
 • Lublin od 500 zł do 950 zł
 • Kielce od 550 zł do 2 100 zł
Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym cena »

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Zabrze, Jaworzno oraz Rybnik.