Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Katowice

Filtruj wyniki

Oferujesz dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Katowicach?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Body Care Clinic Gabinet zabiegowy w Body Care Clinic

Doliną łez określa się skórę pod okiem w okolicy oczodołu, która jest zapadnięta i przechodzi skośnie na policzek. Kiedy dolna część tego zagłębienia biegnie równolegle do fałdu nosowo-wargowego, oznacza to zanik tkanki podskórnej i zwiotczenie skóry w tym miejscu. Iniekcja preparatów, zawierających kwas hialuronowy, uzupełnia zagłębienia, zagęszcza skórę (poprzez pobudzenie jej do tworzenia nowego kolagenu) a także niweluje wiotkość skóry oraz nawilża ją i ujędrnia.

Zabiegi usunięcia zmarszczek okolicy doliny łez za pomocą kwasu hialuronowego w ofercie katowickich gabinetów medycyny estetycznej

Lekarzem, zajmującym się na terenie Katowic zabiegami wypełniania zmarszczek okolicy doliny łez z wykorzystaniem preparatów zawierających kwas hialuronowy, jest dr n. med. Izabela Walawender, stomatolog dziecięcy oraz lekarz medycyny estetycznej, która zabiegów z zakresu tej ostatniej dziedziny uczyła się na licznych kursach i szkoleniach: posiada m.in. certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu wypełniania zmarszczek i modelowania twarzy produktami Princess firmy Croma (2010 rok). Oprócz wygładzania doliny łez, przy pomocy kwasu hialuronowego usuwa również bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki palacza, lwią zmarszczkę oraz zmarszczki okolicy oczu.

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym to oferta gabinetu Medest, mieszczącego się w Katowicach na Dębowych Tarasach. Do zabiegów wypełniania zmarszczek nie tylko doliny łez, ale także innych okolic twarzy, stosowane są tu preparaty Restylane (Refresh, Classic, Perlane) Juvederm (Ultra, Volbella), Emervel (Classic, Deep, Touch) a także Teosyal (Deep Line, Global Action, Touch UP) czy Belotero i Neauvia. Zmarszczki można tutaj wygładzić również za pomocą preparatów, zawierających toksynę botulinową, za pomocą fotoodmładzania (laserem IPL) oraz poprzez mezoterapię igłową.

Kolejnym lekarzem, przeprowadzającym w Katowicach zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego na okolicę doliny łez, jest dr n. med. Justyna Wróblewska-Żurek, specjalista chorób wewnętrznych, rehabilitacji medycznej oraz lekarz medycyny estetycznej (od 2009 roku), posiadająca wiele certyfikatów z odbytych szkoleń z zakresu medycy estetycznej: w 2008 roku uczestniczyła w szkoleniu praktycznym w zakresie stosowania preparatów wypełniających Juvederm Ultra w zabiegach korekcji zmarszczek, a w w 2009 roku brała udział w kursie "Nowoczesne metody korekcji zmarszczek przy użyciu ekskluzywnej linii produktów Restylane".

Jaka jest cena wygładzenia zmarszczek doliny łez za pomocą preparatów z kwasem hialuronowym w Katowicach, a jaka w Paryżu?

Gabinet zabiegowy w Coco Clinic Gabinet zabiegowy w Coco Clinic

Za likwidację zmarszczek okolicy oczu w katowickich gabinetach dermatologicznych trzeba zapłacić 1 100 zł, natomiast we Francji na taki sam zabieg należy przygotować sumę 400 euro (1 680 zł) w Cliniques des Champs Elysees, mieszczącej się w Paryżu.

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 600 zł do 2 000 zł
 • Tarnowo Podgórne od 800 zł
 • Plewiska od 500 zł
 • Warszawa od 500 zł do 2 800 zł
 • Kraków od 600 zł do 3 000 zł
 • Łódź od 450 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 350 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 400 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 880 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 200 zł
 • Radom od 500 zł do 1 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska