Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Kraków

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Der-Med Gabinet zabiegowy w Der-Med

Zabieg likwidacji zmarszczek i cieni pod oczami pod oczami (doliny łez) preparatem z kwasem hialuronowym polega na iniekcji tej substancji w dno zmarszczki, dzięki czemu następuje jej wypchnięcie, co daje efekt spłycenia lub całkowitego zaniku zmarszczki (w zależności od grubości zmarszczki i rodzaju skóry pacjentki). Lekarz medycyny estetycznej znieczula najpierw miejsce pod oczami kremem Emla, następnie za pomocą bardzo cienkiej igły wstrzykuje w zmarszczki kwas hialuronowy. Zabieg przeznaczony jest dla kobiet nie tylko dojrzałych, ale także dla młodych pacjentek, u których występuje genetyczna skłonność do cieni pod oczami, nadająca twarzy zmęczony wyraz. Dzięki naturalnej obecności w organizmie kwasu hialuronowego, jego preparaty są bardzo dobrze tolerowane przez każdego pacjenta, dają oczekiwane efekty, a zabieg jest małoinwazyjny.

Usuwanie zmarszczek doliny łez za pomocą preparatów kwasu hialuronowego w Krakowie

Na likwidację zmarszczek i cieni pod oczami poprzez zabieg kwasem hialuronowym zaprasza do Krakowa Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor. Lekarz posługuje się tutaj preparatem Teosyal Redensity II. Placówka ta wykorzystuje również zabiegach wypełniania zmarszczek (również pod oczami) inne preparaty kwasu hialuronowego: Restylane, Juvederm oraz Belotero, za pomocą których usuwa zmarszczki wokół oczu, zmarszczki czoła, zmarszczki wokół ust oraz bruzdy nosowo-wargowe. Ponadto wykorzystywane są tutaj również preparaty zawierające toksynę botulinową (Botox, Bocouture, Azzalure).

Lekarzem, zajmującym się na terenie Krakowa wypełnianiem zmarszczek pod oczami za pomocą preparatu zwierającego kwas hialuronowy, jest lek. med. Aleksandra Stycuła, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii oraz lekarz medycyny estetycznej. W wypełnianiu zmarszczek posługuje się preparatami Restylane Lidocaine, Restylane Perlage Lidocaine oraz StylAge (S, M, L i XL). Ponadto wygładza zmarszczki twarzy przy wykorzystaniu mezoterapii igłowej (np. za pomocą preparatu Juvederm Hydrate czy osocza bogatopłytkowego PRP) oraz toksyny botulinowej (preparat Azzalure). 

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym to zabieg, oferowany także przez dr n. med. Lidię Majewską, lekarza medycyny estetycznej, która ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Brała udział w wielu kursach z zakresu medycyny estetycznej, np. w szkoleniu z zakresu stosowania kwasu hialuronowego do wypełniania zmarszczek twarzy preparatami firm Galderma, Regenyal i Allergan, oraz ukończyła międzynarodowy kurs "International Master Course on Aging Skin".

Ile kosztuje iniekcja kwasu hialuronowego, wygładzająca zmarszczki doliny łez w Krakowie, a ile w Paryżu?

Sprzęt medyczny w Studio Zdrowej Sylwetki Genesis Sprzęt medyczny w Studio Zdrowej Sylwetki Genesis

Za zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, spłycający zmarszczki pod oczami, trzeba w krakowskich gabinetach medycyny estetycznej zapłacić 1 200 zł, we Francji jest to natomiast kwota 400 euro (1 680 zł) w Cliniques des Champs Elysees w Paryżu.

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 600 zł do 2 300 zł
 • Plewiska od 500 zł
 • Warszawa od 500 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 450 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 350 zł
 • Poznań od 500 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 600 zł do 2 000 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 880 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 200 zł
 • Lublin od 500 zł do 900 zł
 • Radom od 500 zł do 800 zł
Pokaż więcej »

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska