Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Łódź

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Este l'arte Gabinet zabiegowy w Este l'arte

Kwas hialuronowy, będąc składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej, odpowiedzialny jest za wiązanie wody, co zapewnia jej sprężystość i gładkość. Wraz z wiekiem skóra starzeje się i traci zdolność wiązania wody wskutek spadku poziomu kwasu hialuronowego, co przyczynia się do powstawania zmarszczek. Stosowane w medycynie estetycznej krystaliczne żele (polisacharydy) na bazie kwasu hialuronowego są preparatami syntetycznymi i służą do wypełnień ubytków tkankowych oraz rewitalizacji i ujędrniania skóry. Podany techniką mezoterapii przy pomocy cienkiej igły, kwas hialuronowy wskutek wiązania wody wywołuje efekt spęcznienia tkanki, wzrost napięcia, a w rezultacie wyrównanie zwiotczałych tkanek i poprawę linii twarzy. Preparaty kwasu hialuronowego mają zastosowanie m.in. w zmniejszaniu widoczności cieni i zmarszczek w obszarze tzw. doliny łez.

Usuwanie zmarszczek pod oczami kwasem hialuronowym w Łodzi

Zabiegi anti-aging z zastosowaniem kwasu hialuronowego w zakresie korekcji doliny łez oferuje klinika Look-Medica. Stosowane w ofercie preparaty na bazie kwasu to Restylane, Surgiderm, Juvederm oraz Matridex, które są w placówce wykorzystywane także w zabiegach usuwania bruzd nosowo-wargowych, wypełniania zmarszczek palacza i zmarszczek marionetki oraz do powiększania ust i korekty objętości górnej wargi.

Praktyczne doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, w tym w zabiegach likwidacji cieni i zmarszczek pod oczami preparatami kwasu hialuronowego, posiada dr n. med. Edyta Santorek-Strumiłło, specjalista chirurgii ogólnej, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego. Certyfikowana m. in. w zakresie zabiegowego zastosowania toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego w obrębie twarzy (2011), zastosowania wypełniaczy Princess® filler i Princess® volume (2012), czy zaawansowanych technik mezoterapii (2012), oprócz wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym, korzysta z preparatu także w procedurze wypełniania blizn.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym z obszaru doliny łez, korekcja zmarszczek palacza, bruzdy nosowo-wargowej oraz lwiej zmarszczki to propozycje Salonu Urody Aspasja w zakresie zabiegów z użyciem preparatów na bazie kwasu hialuronowego, takich jak Juvederm®, Stylage®, Restylane® i Succev®. Procedury obejmują zarówno korekcje, jak i wolumetrię w obrębie twarzy, a także podnoszenie, konturowanie i powiększenie ust. Podczas jednej sesji lekarz korzysta z 1 ampułki, a zabieg można powtarzać po upływie 2 tygodni.  

Ile kosztuje redukcja doliny łez kwasem hialuronowym w Łodzi i w Los Angeles (USA)?

Kadra w Klinika Diament Kadra w Klinika Diament

Usuwanie zmarszczek i cieni w obszarze doliny łez preparatem Juvederm w praktyce dr Alexandra Rivkina w Los Angeles kosztuje 600 - 1 000 $ (2 280 - 3 800 zł). Zabieg z użyciem tego preparatu w Łodzi wiąże się z wydatkiem około 800 zł.

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 500 zł do 2 000 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Warszawa od 500 zł do 1 500 zł
 • Kraków od 600 zł do 1 500 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 700 zł do 1 200 zł
 • Poznań od 600 zł do 1 400 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 900 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 650 zł do 1 200 zł
 • Lublin od 500 zł do 950 zł
 • Radom od 500 zł do 800 zł
Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym cena »

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.