Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Lublin

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Lublin - informacje

Gabinet zabiegowy w Tymodental Gabinet zabiegowy w Tymodental

Tak zwana dolina łez jest zapadnięciem skóry pod okiem w obrębie oczodołu, które przechodzi skośnie na obszar policzka. Prowadzi ono od wewnętrznego kącika oka do środkowej części policzka, czyli na obszarze twarzy, po którym spływają łzy. Dolna jego część niekiedy biegnie równoległe do fałdy nosowo – wargowej sprawiając, że twarz nabiera zmęczonego i smutnego wyrazu. Stanowi to wynik wiotczenia skóry i zanikania tkanki podskórnej. Odwrócenie i zatrzymanie tego procesu jest możliwe poprzez podanie na tym obszarze kwasu hialuronowego, a zabiegi tego rodzaju wykonuje specjalista medycyny estetycznej. Dzięki temu skóra zyskuje dawną objętość, a twarz – młodszy i bardziej promienny wygląd.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym z doliny łez w Lublinie

W Lublinie usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym z doliny łez wykonać można w Centrum Medycyny Estetycznej, Stomatologii i Kosmetologii IdealMed. Usuwane są tam również zmarszczki spomiędzy nosa i ust, zmarszczki na czole oraz tak zwane zmarszczki palacza i zmarszczki marionetki. Wypełnianie poziomych zmarszczek na czole, zmarszczek między brwiami oraz kurzych łapek łączone może być tu z zabiegiem usuwania zmarszczek przez podanie zastrzyków z botoxu. Zmarszczki z doliny łez usuwane są w IdealMed również przy pomocy mezoterapii igłowej, peelingów chemicznych (do okolic oczu stosowany jest tu przeważnie Glykopeel) czy lasera eCO2 Premium.

Na usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym z doliny łez udać można się w Lublinie także do kliniki Esteticenter. Specjaliści placówki w codziennej praktyce wykorzystują preparaty kwasu hialuronowego takie jak M-HA 18 (uzupełnia on endogenną utratę kwasu hialuronowego i intensywnie nawadnia skórę), NCTF (najlepiej sprawdza się w przypadku skóry wiotkiej, zmęczonej i wykazującej oznaki starzenia) czy Princess Rich (środek ten charakteryzuje się żelową formułą, przez co jest w stanie rozświetlić i odświeżyć twarz). W klinice kwas hialuronowy wykorzystywany jest również do innych zabiegów w obrębie oczu, jak wygładzanie kurzych łapek, likwidacja cieni pod oczami czy podnoszenie brwi.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym z doliny łez oferuje w Lublinie również Instytut Medycyny Estetycznej New Estetic. Do zabiegów wykorzystywane są tu preparaty należące do linii produktowych Juvederm, Restylane i Princess. Posiadają one postać elastycznego, plastycznego i krystalicznego żelu, wprowadzanego w skórę przy pomocy igły lub kaniuli. Przy ich pomocy usuwa się tu także tak zwane lwie zmarszczki, zmarszczki palacza i kurze łapki.

Usuwanie zmarszczek doliny łez kwasem hialuronowym w Lublinie i za granicą - porównanie cen

Gabinet zabiegowy w Tymodental Gabinet zabiegowy w Tymodental

W Lublinie za usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym z doliny łez zapłacić należy około 800 złotych. Dla porównania, w The London Cosmetic Clinic jest to wydatek rzędu 495 funtów (około 2 700 złotych).

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Lublinie na tle innych miast

 • Lublin od 500 zł do 950 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Warszawa od 500 zł do 2 500 zł
 • Kraków od 600 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 500 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 350 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 400 zł
 • Katowice od 600 zł do 2 000 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 1 100 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 200 zł
 • Kielce od 550 zł do 2 100 zł
Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym cena »

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.

Autor: