Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Poznań

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Poznań - informacje

Kadra w AESTETIK Medycyna Estetyczna Włodzimierz Rosiński Kadra w AESTETIK Medycyna Estetyczna Włodzimierz Rosiński

Dolina łez to zagłębienie w skórze, powstające w okolicy oczodołu i przyśrodkowej części policzka. Problem jej występowania dotyka przede wszystkim osób po czterdziestym roku życia. To właśnie pacjenci z tej grupy wiekowej najczęściej decydują się na usuwanie zmarszczek doliny łez za pomocą kwasu hialuronowego. Zabieg wykonuje się zazwyczaj kaniulą - specjalną giętką igłą. Podczas przeprowadzania procedury lekarz wprowadza odpowiednią ilość preparatu pod skórę, a następnie układa go i rozmasowuje. Zastosowanie kwasu hialuronowego jest dla pacjenta bezpieczne, ponieważ środek ten naturalnie występuje w ludzkim organizmie, preparat  nie wywołuje więc reakcji alergicznych. Zabieg usunięcia zmarszczek kwasem hialuronowym pozwala odmłodzić twarz i zniwelować wiotkości skóry. Procedura trwa około dwudziestu minut.

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Poznaniu

Zabieg wypełniania doliny łez za pomocą kwasu hialuronowego przeprowadza lek. med. Magdalena Olejnik, lekarz medycyny estetytycznej. Należy ona do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W 2012 roku ukończyła kurs w zakresie stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej. Rok później uczestniczyła w szkoleniu „Modelowanie twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego Styl Age - technika Soft Filling”. W jej gabinecie, oprócz korekcji doliny łez, przeprowadza się zabiegi zwiększające gęstość i jędrność skóry.

Usuwanie zmarszczek doliny łez kwasem hialuronowym przeprowadzają także specjaliści z Rivendell Clinic. W placówce wykonuje się zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego do korekcji niedoskonałości twarzy i oznak starzenia skóry. Do wypełniania doliny łez oraz redukcji cieni pod oczami lekarze z placówki stosują preparat Redensity II. Ponadto, w ofercie znajduje się modelowanie rysów twarzy czy korekcja zagłębień skóry, pojawiających się wraz z wiekiem.

Korektę doliny łez kwasem hialuronowym wykonuje lekarz medycyny estetycznej lek. med. Iwona Stajkowska. Posiada ona specjalizację II stopnia z dermatologii i należy do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. W 2003 roku ukończyła kurs specjalistyczny z zastosowania preparatu Restylane, natomiast w 2013 brała udział w „XIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging”. W swoim gabinecie przeprowadza zabiegi korekcji zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego. Oprócz korekty doliny łez i zabiegów na twarz, wykonuje także odmładzanie dłoni.

Dolina łez - ceny usuwania zmarszczek kwasem hialuronowym w Polsce i Anglii

Gabinet zabiegowy w MySkin Clinic Gabinet zabiegowy w MySkin Clinic

Likwidacja zmarszczek kwasem hialuronowym w przypadku doliny łez kosztuje w poznańskich klinikach około 900 zł. Lekarze z kliniki Love Your Skin, zlokalizowanej w Nottingham, taką samą procedurę przeprowadzają za 400 £  (około 2 200 zł).

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 600 zł do 1 400 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Warszawa od 500 zł do 1 500 zł
 • Kraków od 600 zł do 1 350 zł
 • Łódź od 500 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 700 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 900 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 650 zł do 1 200 zł
 • Lublin od 500 zł do 950 zł
 • Kielce od 550 zł do 2 100 zł
Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym cena »

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.