Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Radomsko

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Częstochowaul. Kiedrzyńska 64

Bellazone

ocena 5.0 / 5 (1 opinia) - zobacz opinie »zobacz »

Pani doktor doradziła mi, aby nie wypełniać doliny łez, tylko wstrzyknąć kwas w okolice kości policzkowych. Kwas był 3 lata temu wstrzyknięty w dolinę łez (w innej klinice) są jeszcze jego pozostałości, mogłoby to być niekorzystne dla wyglądu.- Joanna Z. (lek. Jarosław Rządkowski, dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym)

  • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 800 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  150 zł

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Radomsku jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Radomska, w miejscowościach: Bełchatów oraz Piotrków Trybunalski.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska