Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Szczecin

Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Choszczno (64 km od centrum Szczecina)
Choszczno, ul. Mur Południowy 3

Biała Szuflada

4,7 / 5  (88 opinii)  rozwiń
 • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 1 000 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Szczecin - informacje

Sala operacyjna w Dom Lekarski Centrum Medyczne Sala operacyjna w Dom Lekarski Centrum Medyczne

Doliną łez określa się zapadnięcie skóry po okiem w okolicy oczodołu. Przechodzi ono skośnie przez policzek, prowadząc od wewnętrznego kącika oka do środkowej części policzka. W celu usunięcia zmarszczek w tej okolicy stosuje się kwas hialuronowy, który jest naturalnym składnikiem skóry. Zabieg polega na wstrzyknięciu w skórę preparatu z kwasem hialuronowym przy użyciu cienkiej igły lub kaniuli, a następnie rozmasowaniu preparatu w skórze. Zabieg trwa około 20 minut i przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, poprzez nałożenie kremu z lidokainą. Usunięcie zmarszczek przy użyciu kwasu hialuronowego sprawia, że skóra jest nie tylko ujędrniona i nawilżona, ale też wygląda nam bardziej wypoczętą oraz odmłodzoną.

Gdzie w Szczecie stosuje się kwas hialuronowy w celu usunięcia zmarszczek doliny łez

Usuwaniem zmarszczek doliny łez z zastosowaniem kwasu hialuronowego zajmuje się lek. med. Violetta Grącka-Chrzanowska, specjalista medycyny estetycznej. Ukończyła Pomorską Akademię Medycyny Estetycznej w Szczecinie oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Swoje kwalifikacje zawodowe podnosi, uczestnicząc w kursach specjalistycznych, jak np. „Modelowanie twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego StyleAge –Technika SoftFilling”, „Kompleksowa regeneracja twarzy i ciała przy użyciu kwasu hialuronowego” oraz „Szkolenie z zaawansowanych technik stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej – Redensity”.W gabinecie medycyny estetycznej Medestetic, którego jest właścicielką, stosuje kwas hialuronowy (m.in. Juvederm, Restylane, Princess) do usuwania zmarszczek w zatoce łez, w celu uniesienia kącików ust, jak również w celu korekcji bruzd nosowo-wargowych.

Osoby, zmagające się z zapadniętą skórą pod oczami, mogą udać się również do Szczecińskiego Salonu Urody Coco 33, gdzie przy zastosowaniu kwasu hialuronowego można pozbyć się zmarszczek w tzw. dolinie łez. Zabieg przeprowadzany jest z zastosowaniem preparatów firmy Restylane, które stosują również do do usuwania cieni pod oczami, wygładzania lwich zmarszczek, wygładzania zmarszczek marionetki, jak również podniesienia kącików ust.

Wypełnieniem doliny łez przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego zajmuje się także lek. med. Katarzyna Wojtarowicz stomatolog i specjalista medycyny estetycznej. Jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging. Ukończyła szkolenie „Zaawansowane techniki aplikacji wypełniaczy” oraz „Kurs z zakresu biorewitalizacji skóry twarzy i ciała oraz lipolizy iniekcyjnej”. Wykonuje zabiegi z zakresu likwidacji zmarszczek, lifting nićmi PDO oraz małoinwazyjne zabiegi korygujące nos.

Likwidacja zmarszczek doliny łez w Polsce i za granicą - porównanie cen

Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne

Skinjectables Cosmetic Clinic w Toronto oferuje usunięcie zmarszczek doliny łez przy zastosowaniu kwasu hialuronowego w cenie 550$ (ponad 2 000 zł), podczas gdy w Szczecinie zabieg taki kosztuje już 450 zł.

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 900 zł do 1 100 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Warszawa od 500 zł do 1 500 zł
 • Kraków od 600 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 500 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 750 zł do 1 000 zł
 • Poznań od 600 zł do 1 400 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 900 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 650 zł do 1 200 zł
 • Lublin od 500 zł do 950 zł
 • Kielce od 550 zł do 2 100 zł
Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym cena »

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.