Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Trzebinia i okolice

Bezpośrednio Trzebinia nie dysponujemy placówką wykonującą dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 43 innych klinik z okolicy Trzebinia. Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Klinika Galena w Bielsku-Białej (48 km od Trzebinia) w cenie 1 100 zł lub w Bona Dea Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej w Krakowie (35 km od Trzebinia) gdzie cena za dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym wynosi 1 300 zł. W wymienionej placówce dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Trzebinia?

Wczytaj więcej wyników

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Trzebinia jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska