Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Warszawa

Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Łodzi (119 km od centrum Warszawy)
Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A

Klinika Intima Art&Este

4,8 / 5  (552 opinii)  rozwiń
 • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 750 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  100 zł
Wczytaj więcej wyników

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Revival Clinic Gabinet zabiegowy w Revival Clinic

Silne właściwości higroskopijne kwasu hialuronowego zapewniają młodej skórze jędrność i brak zmarszczek. Ponieważ z czasem jego ilość w organizmie się zmniejsza, efektem staje się sucha i ścieńczała skóra oraz zniekształcony kontur twarzy. W celu zatrzymania tych procesów wstrzykuje się do skóry specjalne, poddane procesowi stabilizacji fillery na bazie kwasu hialuronowego, które kompleksowo korygują twarz, poprawiając jej objętość, wypełniając zmarszczki, wyrównując fałdy oraz modelując usta. Kwas hialuronowy ma także zastosowanie w niwelowaniu cieni pod oczami w tzw. dolinie łez, a taki zabieg w znieczuleniu przewodowym trwa około 30 minut i daje natychmiastowy efekt.

Dolina łez – korekcja zmarszczek i cieni pod oczami kwasem hialuronowym w Warszawie

Zmęczone spojrzenie, zsinienia i niewielkie worki pod oczami to wskazania do zabiegu Redensity II, który oferuje Klinika Miracki. Procedura dedykowana dolinie łez wykorzystuje koktajl na bazie żelu z usieciowanego kwasu hialuronowego do leczenia wrażliwej okolicy oczu. Kwas hialuronowy ma tu ponadto szerokie zastosowanie w zabiegach wolumetrycznych w obrębie zwiotczałej skóry twarzy, w zakresie uzupełnień tkankowych (linia Neauvia Organic), w modelowaniu ust oraz redukcji zmarszczek. Poza twarzą preparat wykorzystywany jest w rewitalizacji skóry szyi, dekoltu i dłoni.   

Redensity II firmy Teosyal w zabiegu wypełniania zmarszczek doliny łez i korekcji cieni oraz efektu podkrążonych oczu należy również do oferty Kliniki Urody Agnieszki Kurpias. W zakresie procedur z wykorzystaniem kwasu hialuronowego Klinika korzysta ponadto z preparatów Juvederm, Restylane i Stylage. Zabiegi wolumetryczne z zastosowaniem kwasu hialuronowego wykonuje specjalista z zakresu medycyny estetycznej oraz trener w zakresie aplikacji kwasu hialuronowego i botoxu. Oczom dedykowane są tu również zabiegi mezoterapii, które zmniejszają widoczność tzw. "kurzych łapek".

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym z obszaru doliny łez jest także jednym z zabiegów, jakie wykonuje lek. med. Iwona Radziejewska-Choma, lekarz medycyny estetycznej i specjalista medycyny przeciwstarzeniowej oraz flebolog. Jej ofertą jest koktajl rewitalizujący na bazie kwasu hialuronowego – Light Eyes Ultra do redukcji cieni i obrzęków pod oczami. Dr Radziejewska-Choma jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging oraz trenerem z zakresu podawania wypełniaczy (kwas hialuronowy, Radiesse).

Korekcja doliny łez z zastosowaniem wypełniacza – cena zabiegu w Warszawie i w Newcastle (Wielka Brytania)

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka

W przypadku wypełniacza Juvederm, korekcja cieni pod oczami w klinice Le Beau Ideal w Newcastle zaczyna się od 350 £ (1 960 zł). Krajowa oferta jest w tym wypadku znacznie atrakcyjniejsza, a cena takiego zabiegu wynosi około 700 zł.

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 500 zł do 1 500 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Kraków od 600 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 500 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 700 zł do 1 200 zł
 • Poznań od 600 zł do 1 400 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 900 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 650 zł do 1 200 zł
 • Lublin od 500 zł do 950 zł
 • Kielce od 550 zł do 2 100 zł
Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym cena »

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.