Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Warszawa

Filtruj wyniki
Wczytaj więcej wyników

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Beauty Derm Gabinet zabiegowy w Beauty Derm

Silne właściwości higroskopijne kwasu hialuronowego zapewniają młodej skórze jędrność i brak zmarszczek. Ponieważ z czasem jego ilość w organizmie się zmniejsza, efektem staje się sucha i ścieńczała skóra oraz zniekształcony kontur twarzy. W celu zatrzymania tych procesów wstrzykuje się do skóry specjalne, poddane procesowi stabilizacji fillery na bazie kwasu hialuronowego, które kompleksowo korygują twarz, poprawiając jej objętość, wypełniając zmarszczki, wyrównując fałdy oraz modelując usta. Kwas hialuronowy ma także zastosowanie w niwelowaniu cieni pod oczami w tzw. dolinie łez, a taki zabieg w znieczuleniu przewodowym trwa około 30 minut i daje natychmiastowy efekt.

Dolina łez – korekcja zmarszczek i cieni pod oczami kwasem hialuronowym w Warszawie

Zmęczone spojrzenie, zsinienia i niewielkie worki pod oczami to wskazania do zabiegu Redensity II, który oferuje Klinika Miracki. Procedura dedykowana dolinie łez wykorzystuje koktajl na bazie żelu z usieciowanego kwasu hialuronowego do leczenia wrażliwej okolicy oczu. Kwas hialuronowy ma tu ponadto szerokie zastosowanie w zabiegach wolumetrycznych w obrębie zwiotczałej skóry twarzy, w zakresie uzupełnień tkankowych (linia Neauvia Organic), w modelowaniu ust oraz redukcji zmarszczek. Poza twarzą preparat wykorzystywany jest w rewitalizacji skóry szyi, dekoltu i dłoni.   

Redensity II firmy Teosyal w zabiegu wypełniania zmarszczek doliny łez i korekcji cieni oraz efektu podkrążonych oczu należy również do oferty Kliniki Urody Agnieszki Kurpias. W zakresie procedur z wykorzystaniem kwasu hialuronowego Klinika korzysta ponadto z preparatów Juvederm, Restylane i Stylage. Zabiegi wolumetryczne z zastosowaniem kwasu hialuronowego wykonuje specjalista z zakresu medycyny estetycznej oraz trener w zakresie aplikacji kwasu hialuronowego i botoxu. Oczom dedykowane są tu również zabiegi mezoterapii, które zmniejszają widoczność tzw. "kurzych łapek".

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym z obszaru doliny łez jest także jednym z zabiegów, jakie wykonuje lek. med. Iwona Radziejewska-Choma, lekarz medycyny estetycznej i specjalista medycyny przeciwstarzeniowej oraz flebolog. Jej ofertą jest koktajl rewitalizujący na bazie kwasu hialuronowego – Light Eyes Ultra do redukcji cieni i obrzęków pod oczami. Dr Radziejewska-Choma jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging oraz trenerem z zakresu podawania wypełniaczy (kwas hialuronowy, Radiesse).

Korekcja doliny łez z zastosowaniem wypełniacza – cena zabiegu w Warszawie i w Newcastle (Wielka Brytania)

Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa

W przypadku wypełniacza Juvederm, korekcja cieni pod oczami w klinice Le Beau Ideal w Newcastle zaczyna się od 350 £ (1 960 zł). Krajowa oferta jest w tym wypadku znacznie atrakcyjniejsza, a cena takiego zabiegu wynosi około 700 zł.

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 500 zł do 2 500 zł
 • Plewiska od 500 zł
 • Kraków od 600 zł do 2 300 zł
 • Łódź od 500 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 350 zł
 • Katowice od 600 zł do 2 000 zł
 • Poznań od 500 zł do 2 500 zł
 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 900 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Lublin od 500 zł do 900 zł
 • Częstochowa od 600 zł do 1 200 zł
Pokaż więcej »

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska