Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Wejherowo i okolice

Bezpośrednio w Wejherowie nie dysponujemy placówką wykonującą dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 12 innych klinik z okolicy Wejherowa. Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Derm-Al w Sopocie (28 km od Wejherowa) w cenie 1 100 zł lub w Marina Day Spa w Gdańsku (38 km od Wejherowa) gdzie cena za dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym wynosi 880 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Wejherowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska