Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Wrocław

Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 56a lok. 2

Ars Estetica Wrocław

4,7 / 5  (280 opinii)  rozwiń

Zabieg został wykonany bezproblemowo, zmarszczki zostały usunięte w znacznym stopniu (aczkolwiek czuje lekki niedosyt, wciąż minimalnie widoczne). Po zabiegu bez powikłań, lekkie siniaki. ~ Katarzyna (Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym, dr n. med. Diana Kupczyńska)

 • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 600 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  150 zł
Pacjenci z Wrocławia wybierają także placówki z Oława (25 km od centrum Wrocławia)
Oława, ul. Chrobrego 20B/I

Centrum Medyczne RENOVAMED

 • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 800 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic

Dolina łez to zapadnięcie skóry pod okiem, które przechodzi skośnie na policzek. Powstaje na skutek procesów starzenia (najczęściej po 40 roku życia). Zabieg korekcji doliny łez polega na iniekcji kwasu hialuronowego w miejscu, gdzie tworzy się zagłębienie, i jego odpowiednim rozmasowaniu i ułożeniu. W zależności od głębokości i wielkości zapadnięcia podaje się od 0,2 do 0,5 mililitra preparatu. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym (około 30 minut przed iniekcją kwasu hialuronowego pole zabiegowe smaruje się kremem ze środkiem znieczulającym). Pełne efekty zabiegu widoczne są po około 4 tygodniach i utrzymują się od 12 do 18 miesięcy.

Korekcja doliny łez kwasem hialuronowym we Wrocławiu

We Wrocławiu zabieg wypełniania doliny łez kwasem hialuronowym wykonać może lek. med. Katarzyna Nielepkowicz, lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Kosmetologii Lekarskiej, należy też do Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Preparaty kwasu hialuronowego wykorzystuje również do redukcji zmarszczek (np. lwiej zmarszczki, zmarszczek palacza, zmarszczek mimicznych twarzy i poziomych zmarszczek na szyi), udać się można do niej na wypełnianie fałdu nosowo-gardłowego i modelowanie owalu twarzy. Jej oferta obejmuje ponadto korekcję nosa oraz powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego.

Usunięcie zmarszczek doliny łez kwasem hialuronowym przeprowadzić również można w Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej DERMAPULS. W placówce świadczona jest cała gama usług z zakresu medycyny estetycznej: oprócz korekcji doliny łez wykonać w niej można także np. wolumetrię i redukcję zmarszczek. Do kliniki udać się można także na lift całej twarzy oraz modelowanie i nawilżanie ust. Stosuje się w niej preparaty z kwasem hialuronowym takich firm, jak Juvederm, Stylage, Neauvia, Emervel i Restylane. Oferta Centrum obejmuje ponadto zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej (np. usuwanie zmarszczek i leczenie nadpotliwości).

Na korekcję doliny łez za pomocą kwasu hialuronowego udać się także można do lek. med. Moniki Kłapsi-Pawłów, specjalistki medycy estetycznej, która jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej (Union Internationale de Medicine Esthetique). Ukończyła szkolenie z zakresu zaawansowanych technik podawania kwasu hialuronowego. Stosuje go również do redukcji zmarszczek i soft liftingu. Jej oferta obejmuje ponadto śródskórną implantację nici hialuronowych oraz powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Cena usuwanie doliny łez za pomocą kwasu hialuronowego we Wrocławiu i w Santa Monica

Gabinet zabiegowy w Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna

We Wrocławiu za korekcję doliny łez kwasem hialuronowym zapłacić trzeba około 800 złotych, a w Skin by Lovely w Santa Monica (w USA) cena zabiegu zaczyna się od 500 dolarów amerykańskich, czyli od około 2 000 złotych.

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 350 zł do 1 200 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Warszawa od 500 zł do 1 500 zł
 • Kraków od 600 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 500 zł do 2 000 zł
 • Katowice od 700 zł do 1 200 zł
 • Poznań od 600 zł do 1 400 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 900 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 650 zł do 1 200 zł
 • Lublin od 500 zł do 950 zł
 • Kielce od 550 zł do 2 100 zł
Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym cena »

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.