Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Wrocław

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Wrocław - informacje

dr Jakub Kratochwil dr Jakub Kratochwil

Dolina łez to zapadnięcie skóry pod okiem, które przechodzi skośnie na policzek. Powstaje na skutek procesów starzenia (najczęściej po 40 roku życia). Zabieg korekcji doliny łez polega na iniekcji kwasu hialuronowego w miejscu, gdzie tworzy się zagłębienie, i jego odpowiednim rozmasowaniu i ułożeniu. W zależności od głębokości i wielkości zapadnięcia podaje się od 0,2 do 0,5 mililitra preparatu. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym (około 30 minut przed iniekcją kwasu hialuronowego pole zabiegowe smaruje się kremem ze środkiem znieczulającym). Pełne efekty zabiegu widoczne są po około 4 tygodniach i utrzymują się od 12 do 18 miesięcy.

Korekcja doliny łez kwasem hialuronowym we Wrocławiu

We Wrocławiu zabieg wypełniania doliny łez kwasem hialuronowym wykonać może lek. med. Katarzyna Nielepkowicz, lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Kosmetologii Lekarskiej, należy też do Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Preparaty kwasu hialuronowego wykorzystuje również do redukcji zmarszczek (np. lwiej zmarszczki, zmarszczek palacza, zmarszczek mimicznych twarzy i poziomych zmarszczek na szyi), udać się można do niej na wypełnianie fałdu nosowo-gardłowego i modelowanie owalu twarzy. Jej oferta obejmuje ponadto korekcję nosa oraz powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego.

Usunięcie zmarszczek doliny łez kwasem hialuronowym przeprowadzić również można w Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej DERMAPULS. W placówce świadczona jest cała gama usług z zakresu medycyny estetycznej: oprócz korekcji doliny łez wykonać w niej można także np. wolumetrię i redukcję zmarszczek. Do kliniki udać się można także na lift całej twarzy oraz modelowanie i nawilżanie ust. Stosuje się w niej preparaty z kwasem hialuronowym takich firm, jak Juvederm, Stylage, Neauvia, Emervel i Restylane. Oferta Centrum obejmuje ponadto zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej (np. usuwanie zmarszczek i leczenie nadpotliwości).

Na korekcję doliny łez za pomocą kwasu hialuronowego udać się także można do lek. med. Moniki Kłapsi-Pawłów, specjalistki medycy estetycznej, która jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej (Union Internationale de Medicine Esthetique). Ukończyła szkolenie z zakresu zaawansowanych technik podawania kwasu hialuronowego. Stosuje go również do redukcji zmarszczek i soft liftingu. Jej oferta obejmuje ponadto śródskórną implantację nici hialuronowych oraz powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Cena usuwanie doliny łez za pomocą kwasu hialuronowego we Wrocławiu i w Santa Monica

Kadra w Chiroplastica Kadra w Chiroplastica

We Wrocławiu za korekcję doliny łez kwasem hialuronowym zapłacić trzeba około 800 złotych, a w Skin by Lovely w Santa Monica (w USA) cena zabiegu zaczyna się od 500 dolarów amerykańskich, czyli od około 2 000 złotych.

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 350 zł do 1 350 zł
 • Plewiska od 500 zł
 • Warszawa od 500 zł do 2 800 zł
 • Kraków od 600 zł do 2 300 zł
 • Łódź od 450 zł do 2 000 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 400 zł
 • Katowice od 600 zł do 2 000 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 880 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 200 zł
 • Lublin od 500 zł do 900 zł
 • Radom od 500 zł do 800 zł
Pokaż więcej »

Usługa dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska