4,4 / 5  - 966 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Dolnośląskie Centrum Ginekologii jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Dolnośląskie Centrum Ginekologii

Dolnośląskie Centrum Ginekologii jest miejscem holistycznego podejścia do pacjenta. Bardzo ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje ginekologia estetyczna. W jej ramach otaczamy opieką kobiety zarówno przed, jak i po porodach, w każdym wieku (w tym pacjentki po menopauzie).

Leczymy choroby narządu rodnego i zajmujemy się proktologią. Nasza placówka skupia się na leczeniu niepłodności i przygotowuje pary do zabiegu in vitro.

Oprócz szerokiej oferty profilaktyki i badań ginekologicznych oraz opieki nad kobietą w ciąży proponujemy konsultacje endokrynologiczne, urologiczne i wiele innych. Oferujemy pełną diagnostykę laboratoryjną z dostępem do banku komórek macierzystych oraz możliwością odbioru wyników przez internet. Zapraszamy także do gabinetu dietetyka.

Pełną listę świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku: