ocena 4.6 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Dolnośląskie Centrum Ginekologii jest miejscem holistycznego podejścia do pacjenta. Bardzo ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje ginekologia estetyczna. W jej ramach otaczamy opieką kobiety zarówno przed, jak i po porodach, w każdym wieku (w tym pacjentki po menopauzie).

Leczymy choroby narządu rodnego i zajmujemy się proktologią. Nasza placówka skupia się na leczeniu niepłodności i przygotowuje pary do zabiegu in vitro.

Oprócz szerokiej oferty profilaktyki i badań ginekologicznych oraz opieki nad kobietą w ciąży proponujemy konsultacje endokrynologiczne, urologiczne i wiele innych. Oferujemy pełną diagnostykę laboratoryjną z dostępem do banku komórek macierzystych oraz możliwością odbioru wyników przez internet. Zapraszamy także do gabinetu dietetyka.

Pełną listę świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Dolnośląskie Centrum Ginekologii jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska