4,4 / 5  - 966 ocen »

Poznaj nasz zespół

Założycielem Dolnośląskiego Centrum Ginekologii jest dr n. med. Mariusz Markuszewski, specjalista ginekolog i położnik, obecnie kierujący ośrodkiem. Dewiza kliniki brzmi: „Leczymy tak, jak byśmy chcieli, żeby nas leczono”, dlatego używamy innowacyjnego sprzętu, a nasi lekarze wciąż się kształcą, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom leczących się u nas osób, rozszerzyliśmy zakres usług o endokrynologię, stomatologię oraz radiologię (USG piersi, jamy brzusznej, stawów, tarczycy). Przyjmują u nas także specjaliści urolodzy i proktolodzy. Oferujemy konsultacje psychologiczne i pełną diagnostykę laboratoryjną z badaniem nasienia włącznie.

Lekarze w Dolnośląskie Centrum Ginekologii

lek. Dominika Pupka

chirurg ogólny Wrocław

Lek. Dominika Pupka jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i obecnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w zakresie chirurgii ogólnej na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala im. św. Jadwigi Ślaskiej w Trzebnicy (zajmującym ... więcej »

Szczegóły » Tel: 71 305pokaż numer

lek. Jakub Kunkiewicz

ginekolog plastyczny

Lek. Jakub Kunkiewicz to absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu – dyplom i prawa do wykonywania zawodu otrzymał po ukończeniu studiów w 2013 roku. Doświadczenie zdobywał w renomowanych ośrodkach ginekologicznych we Wrocławiu i okolicach. Jest perfekcjoni... więcej »

Szczegóły » Cennik » Tel: 71 305pokaż numer

lek. Marek Janas

radiodiagnosta

Lek. Marek Janas ukończył w 1986 roku studia na Wydziale Lekarskim. Uzyskał tytuł specjalisty I stopnia z dziedziny radiodiagnostyki w 1991 roku, a II stopnia – w 1994 roku.

Jest radiodiagnostą z bardzo dużym doświadczeniem. Może się poszczycić prawie 30... więcej »

Szczegóły » Cennik » Tel: 71 305pokaż numer

lek. Jacek Czubak

lekarz Wrocław

Lek. Jacek Czubak ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Aktualnie należy do zespołu Kliniki Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Jest w trakcie studiów doktoranckich, w... więcej »

Szczegóły » Cennik » Tel: 71 305pokaż numer