ocena 4.6 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Placówka Dolnośląskie Centrum Ginekologii została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.6 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 5 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,6

5 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Dolnośląskie Centrum Ginekologii powstało w 2002 roku. Zostało założone i jest kierowane przez dr n. med. Mariusza Markuszewskiego. Placówka oferuje porady i zabiegi z dziedziny: ginekologii, urologii i proktologii. Dostępny jest tu również program badań prenatalnych. Sam założyciel specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii i położnictwa, ginekologii estetycznej oraz laseroterapii. Posiada duże doświadczenie w leczeniu niepłodności u kobiet – w tym bardzo ciężkich przypadków. Pod jego opieką pacjentki często po wielokrotnym in vitro zachodzą w ciąże. Jest świetnym diagnostą chorób nowotworowych i wszelkich innych zmian nienowotworowych narządów rodnych. Doktor Markuszewski przeprowadza szeroki wachlarz badań USG, zajmuje się również prowadzeniem ciąży. Oferuje szereg procedur z dziedziny ginekologii estetycznej, skierowanych do pacjentek chcących poprawić samopoczucie i życie intymne, a także uniknąć inwazyjnego leczenia chirurgicznego czy terapii hormonalnych. Zgodnie z opiniami jakimi dzielą się ze mną klientki, jest to najlepszy lekarz jakiego pacjentki znają. Wyjątkowy, niekonwencjonalny w sposobie bycia, ale niezastąpiony, z sercem otwartym na kobiece problemy. Niewielu można dziś spotkać takich lekarzy. Doktor dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem, wyróżnia się kompleksowym podejściem do pacjentek. Jest bardzo skuteczny w doborze metod leczenia. Klientki są bardzo zadowolone, a nawet bym powiedziała, że wręcz z entuzjazmem wypowiadają się na temat Pana doktora. Ostatnio usłyszałam zdanie, że „Pan doktor ma złote serce i jest jedynym w swoim rodzaju chodzącym panaceum na wszystkie nasze kobiece dolegliwości”." - Ewa A. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Maria M.
(Lubań)
4.0
Maria M. (Lubań)
Dodano: 13 września 2017
Tytuł:
"Na pewno jeszcze skorzystam z waszych uslug brawo"
Bardzo pozytywnie odebrałam wizytę w waszej placówce. Pełny profesjonalizm i wiedza lekarza dr.Kunkiewicza. Brawo!
Zabieg:
Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu (sierpień 2017)
Lekarz:
lek. Jakub Kunkiewicz
 
Szczegóły 
Marlena
(Oleśnica)
5.0
Marlena (Oleśnica)
Dodano: 24 kwietnia 2017
Jestem zadowolona
Dotyczy:
Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej (kwiecień 2017)
Lekarz:
lek. Jakub Kunkiewicz
 
Szczegóły 
Barbara
(Bielawa)
4.0
Barbara (Bielawa)
Dodano: 1 lutego 2018
Tytuł:
"Jestem bardzo zadowolona"
Miła obsługa
Dotyczy:
Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej (luty 2018)
Lekarz:
lek. Jakub Kunkiewicz
 
Szczegóły 
Beata
5.0
Beata
Dodano: 23 czerwca 2018
Tytuł:
"bardzo dobra opieka i atmosfera"
Zabieg:
Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu (czerwiec 2018)
Lekarz:
lek. Piotr Czerczuk
 
Szczegóły 
Beata
5.0
Beata
Dodano: 13 maja 2018
Tytuł:
"Wizyta"
Dotyczy:
Konsultacja proktologiczna (maj 2018)
Lekarz:
lek. Piotr Czerczuk
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska