Dom Lekarski Centrum Medyczne - cennik

ocena 4.5 / 5 (12 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:30 - 20:00
wtorek
7:30 - 20:00
środa
7:30 - 20:00
czwartek
7:30 - 20:00
piątek
7:30 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Paleta wykonywanych przez nas zabiegów jest bardzo szeroka. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu operacji zaćmy metodą fakoemulsyfikacji (z jednoczesnym wszczepieniem soczewek zwijalnych). Dzięki wzbogaceniu wyposażenia kliniki o nowoczesny aparat do obniżania ciśnienia śródgałkowego jako jedyni w Szczecinie możemy zaoferować pacjentom zabieg SLT jako skuteczną alternatywę dla farmakoterapii jaskry. Nasz zespół chirurgów przeprowadza również klasyczną operację przeciwjaskrową metodą przetokową. Oferujemy laserowe zabiegi korekcji wad wzroku, w tym Epi-Lasik oraz EBK. Wykonujemy zabiegi witrektomii i leczenie AMD.

Nasi specjaliści ortopedii przeprowadzają artroskopowe zabiegi rekonstrukcyjne stawu biodrowego i nadgarstka, a także stawu skokowego. W przypadku konieczności wymiany zniszczonego stawu kolanowego bądź barkowego na sztuczny oferujemy pacjentom endoprotezoplastykę połowiczą i całkowitą. Przeprowadzamy rekonstrukcje więzadeł stawu skokowego, zajmujemy się również wykonywaniem zabiegów korekcji palucha koślawego – przeprowadzamy plastykę tkanek miękkich. Oferujemy rehabilitację sportowców i osób cierpiących na bóle kręgosłupa i stawów. Przeprowadzamy analizę biomechaniczną przy użyciu nowoczesnej technologii Biodex w celu dobrania najlepszej dla pacjenta techniki terapii.

W ramach zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej wykonujemy videoskopowe operacje pęcherzyka żółciowego oraz nadnerczy. Korygujemy niedoskonałości wyglądu poprzez liposukcję i operacje plastyczne piersi, poprawiamy kształt i wielkość nosa oraz odmładzamy pacjentów, wykonując lifting. Operacje nosa (krzywej przegrody) wykonujemy też w ramach laryngologii, lecząc w ten sposób OBPS. Przeprowadzamy też FEOZ i zabiegi techniką Celon.

Co leczymy

Pacjenci odwiedzający naszą klinikę mogą liczyć na profesjonalne leczenie chorób oczu, schorzeń ortopedycznych, a także zabiegi z zakresu chirurgii ręki. Leczymy zaćmę i jaskrę, zajmujemy się również terapią AMD (zwyrodnieniowego zapalenia plamki żółtej). Pomagamy pacjentom zmagającym się ze zmianami zwyrodnieniowymi i zespołami bólowymi kręgosłupa. Leczymy chorobę Dupuytrena chirurgicznie oraz nieoperacyjnie – preparatem Xiapex. Zajmujemy się leczeniem złamań kości nadgarstka, w tym stawu rzekomego kości łódeczkowatej.

Pomagamy chorym pozbyć się bólu stawów i kręgosłupa. Leczymy chrapanie i bezdechy senne, a także zapalenia zatok. Przeprowadzamy kompleksowe leczenie schorzeń zębów i dziąseł. Oferujemy terapię pacjentom z hemoroidami i żylakami oraz pomagamy cierpiącym na przepuklinę. Szeroka paleta wykonywanych przez nas zabiegów jest jednym z naszych największych atutów.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Leczenie chorób kręgosłupa

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Dom Lekarski Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.