Dormio Clinique dr Dorota Kowalczyk - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
10:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

W Dormio Clinique przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, medycyny przeciwstarzeniowej (Anti-Aging) oraz kosmetyki ogólnej i lekarskiej.

Dzięki zdobyczom medycyny estetycznej jesteśmy w stanie znaleźć skuteczne rozwiązanie na takie problemy pacjentów jak wypadanie włosów, zmarszczki czy utrata jędrności i elastyczności skóry ciała. Osobom niezadowolonym z kształtu swojego nosa proponujemy zabieg korekcyjny. Udzielamy również pomocy pacjentom borykającym się z niedoskonałościami skóry – leczymy przebarwienia, trądzik oraz łojotok.

Właściwościom kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej (Botoxu) zawdzięczamy widoczną poprawę stanu skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Odpowiedzią na problemy ze zwiotczałą skórą i zmarszczkami może być także mezoterapia – niechirurgiczny zabieg polegający na dostarczeniu substancji odżywczych oraz regenerujących do skóry właściwej. Proponujemy ją również pacjentom wymagającym zahamowania nadmiernego wypadania włosów i poprawy ich kondycji. Wypadanie włosów leczymy wielokierunkowo. Szczególnym rodzajem mezoterapii, która cechuje się wysoką skutecznością, jest wstrzykiwanie pozyskanego od pacjenta osocza bogatopłytkowego (PRP). Zabieg stosowany jest zarówno w celu poprawy wyglądu skóry, jak i w leczeniu wypadania włosów.

Przeprowadzamy zabiegi z implantami Biofibre, stanowiące skuteczne rozwiązanie problemu łysienia. Procedura polega na wprowadzeniu w skórę biozgodnych implantów włosów, może być stosowana u osób w każdym wieku, we wszystkich stadiach zaawansowania problemu nadmiernego wypadania włosów, bez względu na jego przyczynę.

Dbamy kompleksowo nie tylko o ciało, lecz również o duszę. Prócz poprawy urody, nasze zabiegi zapewniają korzystającym z nich osobom relaks oraz wyciszenie. Podczas przyjemnego masażu czy peelingu skóry pacjenci mogą w pełni odprężyć się i zapomnieć o wszystkich problemach.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Fizykoterapia

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Dormio Clinique dr Dorota Kowalczyk jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska