5,0 / 5  - 1 opinia
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak Oferta, ćwiczenia, zabiegi Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak Oferta, ćwiczenia, zabiegi Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak Oferta, ćwiczenia, zabiegi Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak - logo

Informacje ogólne o Prywatnych Usługach Lekarskich dr Masaouda Sousaka

Prywatne Usługi Lekarskie doktora Masaouda Sousaka to specjalistyczny gabinet położony w Żninie w województwie kujawsko-pomorskim, oferujący szeroki zakres usług i zabiegów chirurgicznych. Kierujący nim lekarz to specjalista II stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej, posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe. Zapewnia pacjentom profesjonalną pomoc, specjalistyczne konsultacje oraz bogatą gamę zabiegów chirurgicznych.

W gabinecie doktora Sousaka pacjent może poddać się drobnemu zabiegowi chirurgicznemu w znieczuleniu miejscowym, polegającemu na usunięciu zmiany w tkance podskórnej bądź skórze. Wśród przeprowadzanych zabiegów można wymienić także nacinanie ropniaków, krwiaków i zmian ropnych oraz usuwanie kaszaków, włókniaków i cyst naskórkowych czy torbieli łojowych. Doktor Sousak zajmuje się ponadto usuwaniem brodawek wirusowych, łojotokowych oraz kłykcin kończystych (brodawek narządów płciowych). W ramach oferowanych świadczeń pacjenci mogą się poddać zabiegom usunięcia kępek żółtych (podskórnych złogów cholesterolu), znamion barwnikowych oraz blizn. W gabinecie istnieje możliwość całkowitego lub częściowego usunięcia płytki paznokciowej, doktor Sousak oferuje również pomoc w leczeniu zanokcic i zastrzałów kończyn.

U pacjentów z podejrzeniem nowotworów skóry doktor wykonuje zabiegi usunięcia zmian. Po wycięciu zmiany (nie tylko takiej o charakterze nowotworowym) istnieje możliwość przesłania jej do szczegółowych badań histopatologicznych.

W swoim gabinecie doktor Sousak wykonuje także zabiegi mikroskleroterapii pajączków kończyn dolnych ​oraz zamykania drobnych pajączków naczyniowych kończyn dolnych. Leczy odleżyny, owrzodzenia oraz obrzęki. Specjalistyczną pomoc i leczenie mogą także uzyskać pacjenci cierpiący z powodu oparzeń lub odmrożeń.

W ramach zabiegów proktologicznych doktor Sousak wykonuje diagnostyczne badania wziernikowania kanału odbytu i końcowego odcinka odbytnicy (anoskopia) oraz wziernikowanie całej odbytnicy (rektoskopia). Podejmuje się leczenia żylaków odbytu metodą Barrona (gumkowanie), a także zajmuje się leczeniem schorzeń odbytu.

W ramach świadczeń urologicznych pacjenci cierpiący z powodu najczęstszej patologii napletka, jaką jest stulejka, mają możliwość usunięcia tej dolegliwości na drodze zabiegu chirurgicznego. Doktor Sousak wykonuje także zabiegi plastyki krótkiego wędzidełka oraz zajmuje się usuwaniem wodniaków jąder poprzez ich nakłuwanie  i usunięcie płynu.

W gabinecie specjalistyczną pomoc i leczenie mogą również uzyskać osoby borykające się z przewlekłym powikłaniem cukrzycy, jaką jest stopa cukrzycowa. Przypadłość dotyka wielu diabetyków, wymaga szczególnej uwagi ze strony pacjenta i postępowania leczniczego.

Doktor Sousak oferuje pomoc osobom z problemem choroby alkoholowej. W jego gabinecie istnieje możliwość doustnego leczenia farmakologicznego, a także implantacji Disulfiramu (wszycia Esperalu) pod skórę na okres do dwunastu miesięcy. Procedura jest poprzedzona szczegółowym wywiadem i obłożona dodatkowymi warunkami, które musi spełnić pacjent przed rozpoczęciem leczenia.

W ramach praktyki chirurgicznej doktor Sousak zajmuje się przygotowaniem i kwalifikacją chorych do operacji oraz prowadzeniem ich po zabiegu. W gabinecie można wykonać zmianę opatrunku, założyć specjalistyczny opatrunek uciskowy lub leczniczy oraz zdjąć szwy po przeprowadzonym wcześniej zabiegu operacyjnym.

Wszystkie procedury są wykonywane z maksymalną starannością i zachowaniem najwyższych standardów oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Prywatne Usługi Lekarskie doktora Masaouda Sousaka to specjalistyczny gabinet chirurgiczny wyposażony w niezbędną aparaturę medyczną. Posiadany sprzęt pozwala na przeprowadzenie zabiegów i procedur medycznych z zachowaniem najwyższych standardów.

Udogodnienia dla pacjentów

Gabinet prowadzony przez lek. med. Masaouda Sousaka to kameralna placówka, w której pacjenci mogą się czuć pewnie, bezpiecznie i komfortowo. Indywidualne podejście do każdej leczonej osoby sprawia, że nie czują się one pozostawione samym sobie – ich poczucie bezpieczeństwa i satysfakcja z pomyślnie przeprowadzonej procedury jest znakomitym dopełnieniem całości.

Pacjenci mogą się umawiać na zaplanowane wizyty i zabiegi w najdogodniejszym dla siebie terminie za pośrednictwem rejestracji telefonicznej albo formularza elektronicznego.