Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
-
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
-
niedziela
nieczynne

Prywatne Usługi Lekarskie doktora Masaouda Sousaka oferują pacjentom pomoc w obrębie specjalistycznych konsultacji chirurgicznych oraz zabiegów z tej dziedziny. W ramach proponowanych świadczeń pacjenci mogą poddać się szeregowi drobnych zabiegów chirurgicznych w znieczuleniu miejscowym, w tym usunięcia zmian skórnych, barwnikowych oraz zmian w obrębie tkanek podskórnych.

Doktor Sousak podejmuje się leczenia pacjentów ze schorzeniami proktologicznymi i urologicznymi (plastyka krótkiego wędzidełka, wodniaki jąder, korekcja stulejki). Oferuje pomoc w leczeniu stopy cukrzycowej, odmrożeń, oparzeń czy owrzodzeń. Pacjenci mają możliwość poddania się zabiegowi wszycia Esperalu lub usunięcia żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii.

Doktor oferuje także pomoc w trakcie przygotowania i kwalifikacji do operacji. Opiekuje się pacjentami po przebytych zabiegach (zmiany opatrunków, usuwanie szwów, pielęgnacja ran).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą gabinetu zawartą w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka,

Prezentowany cennik Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska