5,0 / 5  - 1 ocena »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka,

Więcej o usługach w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak

Prywatne Usługi Lekarskie doktora Masaouda Sousaka oferują pacjentom pomoc w obrębie specjalistycznych konsultacji chirurgicznych oraz zabiegów z tej dziedziny. W ramach proponowanych świadczeń pacjenci mogą poddać się szeregowi drobnych zabiegów chirurgicznych w znieczuleniu miejscowym, w tym usunięcia zmian skórnych, barwnikowych oraz zmian w obrębie tkanek podskórnych.

Doktor Sousak podejmuje się leczenia pacjentów ze schorzeniami proktologicznymi i urologicznymi (plastyka krótkiego wędzidełka, wodniaki jąder, korekcja stulejki). Oferuje pomoc w leczeniu stopy cukrzycowej, odmrożeń, oparzeń czy owrzodzeń. Pacjenci mają możliwość poddania się zabiegowi wszycia Esperalu lub usunięcia żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii.

Doktor oferuje także pomoc w trakcie przygotowania i kwalifikacji do operacji. Opiekuje się pacjentami po przebytych zabiegach (zmiany opatrunków, usuwanie szwów, pielęgnacja ran).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą gabinetu zawartą w poniższym cenniku: