Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak opinie

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
-
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
-
niedziela
nieczynne
Placówka Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak to specjalistyczny gabinet położony w Żninie w województwie kujawsko-pomorskim, oferujący szeroki zakres usług i zabiegów chirurgicznych. Jak z samej nazwy wynika prowadzącym Klinikę jest Dr Masaoud Sousak - specjalista w zakresie chirurgii posiadający wieloletnie doświadczenie. Gabinet chirurgiczny wyposażony w niezbędną aparaturę medyczną, a posiadany sprzęt pozwala na przeprowadzenie zabiegów i procedur medycznych z zachowaniem najwyższych standardów. Z relacji pacjentów wynika, iż pan doktor to bardzo dobry specjalista, lekarz z powołania. Godny naśladowania przez innych lekarzy. Nad wyraz opiekuńczy, dbający o pacjenta kompleksowo z sercem i ogromną życzliwością. Interesuje się swoimi pacjentami, można zadzwonić do niego, o każdej porze i sam też w razie potrzeby kontaktuje się z pacjentem. Po prostu świetny lekarz i człowiek z sercem." - Marta G. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Jan
5.0
Jan
Dodano: 12 maja 2017
Jestem już po zabiegu, wszystko ok. Polecam
Dotyczy:
Konsultacja chirurgiczna (maj 2017)
Lekarz:
lek. Masaoud Sousak
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska