SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Klinika oferuje wysokiej klasy usługi medyczne z zakresu położnictwa i ginekologii. Otaczamy kompleksową opieką nie tylko ciężarne pacjentki, ale również te, które starają się zajść w ciążę. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem niepłodności. Ciężarnym pacjentkom oferujemy pełną diagnostykę prenatalną i prowadzenie ciąży, a także poród siłami natury i przez cesarskie cięcie.

Świadczymy usługi z zakresu ginekologii plastycznej i estetycznej. W Klinice pomoc medyczną otrzymają kobiety cierpiące z powodu wyglądu bądź zaburzonej funkcjonalności swoich miejsc intymnych. Do oferty należą m.in. zabiegi plastyki pochwy i krocza, a także labioplastyka. Dużą grupę pacjentek doktora stanowią kobiety, u których kształt i wygląd narządów płciowych zmienił się w rezultacie przebytych porodów i obrażeń okołoporodowych.

Leczymy zaburzenia i choroby ginekologiczne. Przeprowadzamy zabiegi i operacje ginekologiczne, w tym małoinwazyjne zabiegi laparoskopowe i histeroskopię.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą świadczonych w Klinice usług medycznych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska