ocena 4.6 / 5 (8 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Wykonujemy szereg zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i osiągnięciom współczesnej medycyny jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie na wiele problemów natury estetycznej, będących źródłem kompleksów i zachwianego poczucia własnej wartości.

Przeprowadzamy zabiegi chirurgii rekonstrukcyjnej. W jej ramach wykonujemy korekty nosa i uszu, a także zabiegi powiększenia piersi.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej kliniki, którą znajdą Państwo w zakładce Cennik.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej w Bielsku-Białej.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Ginekologia estetyczna

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska