4,5 / 5  - 2 opinie
Recepcja, poczekalnia Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Wygląd zewnętrzny Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Gabinet zabiegowy Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Sprzęt medyczny Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Kadra Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Gabinet zabiegowy Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Gabinet zabiegowy Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Kadra Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Kadra Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Oferta, ćwiczenia, zabiegi Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Oferta, ćwiczenia, zabiegi Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Oferta, ćwiczenia, zabiegi Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Oferta, ćwiczenia, zabiegi Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Oferta, ćwiczenia, zabiegi Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Oferta, ćwiczenia, zabiegi Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Oferta, ćwiczenia, zabiegi Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Oferta, ćwiczenia, zabiegi Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Kadra Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Kadra Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Kadra Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Oferta, ćwiczenia, zabiegi Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Gabinet zabiegowy Dr Turowski - Hair Restoration Clinic Dr Turowski Hair Restoration Clinic - logo

Informacje ogólne o Dr Turowski Hair Restoration Clinic

Dr Turowski Hair Restoration Clinic oferuje leczenie łysienia i wypadania włosów. Mieszcząca się w Katowicach placówka to druga klinika doktora – pierwsza, zlokalizowana w Chicago, jest uważana za jeden z najlepszych w USA ośrodków medycznych wykorzystujących metodę ARTAS – Robotic Hair Transplant. Z jego usług skorzystały tysiące amerykańskich pacjentów, a teraz innowacyjna metoda transplantacji włosów dostępna jest również w Polsce.

Dyrektor medyczny placówki, dr Grzegorz Turowski, to ceniony na arenie międzynarodowej chirurg plastyk specjalizujący się w małoinwazyjnych przeszczepach włosów. Śledzi na bieżąco nowości w zakresie transplantacji włosów i sukcesywnie podnosi jakość świadczonych usług. Uważa, że najwyższy standard opieki medycznej zapewnia współpraca z wykwalifikowanym i doświadczonym personelem medycznym, co przełożyło się na staranny dobór kadry kliniki – zarówno w Chicago, jak i w Katowicach.

Pacjenci Dr Turowski Hair Restoration Clinic mają dostęp do najnowocześniejszych metod transplantacji włosów. Nie wykonujemy inwazyjnego przeszczepu włosów metodą FUT. Specjalizujemy się w przeszczepie włosów metodą FUE – ARTAS. Jesteśmy pierwszym w Europie ośrodkiem oferującym transplantację włosów tą techniką. W Stanach Zjednoczonych wykonujemy te zabiegi od 2012 roku, a nasza klinika jest pierwszą w środkowo-zachodniej części kraju oferującą przeszczep włosów metodą FUE – ARTAS.

Zabieg charakteryzuje się minimalną inwazyjnością. Dzięki zautomatyzowaniu całego procesu udało się ograniczyć liczbę uszkodzonych pojedynczych unitów oraz znacząco skrócić czas trwania pojedynczego zabiegu. Metoda ARTAS jest najnowocześniejszą spośród zrobotyzowanych technik transplantacji włosów. Urządzenie automatycznie pobiera grafty do przeszczepu oraz wykonuje nacięcia skórne, tworzące przyszłe mieszki włosowe. Wykorzystuje system wspomagania i naprowadzania komputerowego, co zapewnia jeszcze większą precyzję i lepsze efekty zabiegu. Po leczeniu nie pozostają widoczne blizny, a pacjent może strzyc się krótko bez obaw o aspekty estetyczne. Metoda z powodzeniem może być stosowana również u osób, u których widoczne blizny po leczeniu w przeszłości metodą FUT nie pozwalają nosić krótkiej fryzury. Nasza oferta jest skierowana nie tylko do pacjentów cierpiących z powodu klasycznego łysienia, ale także do osób, które utraciły włosy w wyniku wypadku czy chemioterapii. Kandydatem do zabiegu jest niemal każdy pacjent borykający się z problemem łysienia. Na miejscu przeprowadzamy kwalifikacje do przeszczepu.

Oferta Dr Turowski Hair Restoration Clinic jest skierowana zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się leczeniem łysienia i wypadania włosów u pań – przypadłości stanowiącej wstydliwy i przykry problem. Efekty transplantacji włosów są naturalne, a nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby przywrócić pacjentkom pierwotną linię włosów.

W ofercie kliniki znajduje się laserowe leczenie łysienia. Dr Turowski Hair Restoration Clinic dysponuje systemem laserowym uważanym za jeden z najskuteczniejszych na świecie laserów wykorzystywanych w leczeniu łysienia. Zabiegi przeprowadzane są w trybie ambulatoryjnym, a pacjent szybko wraca do pełnej sprawności.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą placówki.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W klinice doktora Turowskiego wykorzystywane są najnowocześniejsze techniki transplantacji włosów. Placówka dysponuje sprzętem uważanym współcześnie za najskuteczniejszy we wspomaganiu leczenia łysienia. Posiada m.in.:

  • ARTAS ® – robot stosowany przez personel doktora Turowskiego w Stanach Zjednoczonych od 2012 roku. Urządzenie pozwoliło wyeliminować niedogodności wynikające z natury przeszczepu FUE (długi czas zabiegu i ryzyko uszkodzenia pojedynczych graftów). Robot składa się z ramienia, mechanicznej igły, układu przetwarzania obrazu oraz interfejsu. System nakłuwania umożliwia dokładne pobieranie przeszczepów, minimalizując ryzyko ich uszkodzenia. Unity są starannie oddzielane od otaczających je tkanek, co znacząco poprawia komfort i bezpieczeństwo procedury.

Udogodnienia dla pacjentów

Klinika świadczy usługi utrzymane na najwyższym, międzynarodowym poziomie. To jedna z najbardziej renomowanych europejskich placówek oferujących zabiegi transplantacji włosów. 

  • Minimum ingerencji – w klinice stosuje się tylko sprawdzone metody. Pacjenci mogą poddać się bezpiecznym małoinwazyjnym zabiegom, po których nie pozostają trwałe ślady w postaci widocznych blizn, a efekt kosmetyczny jest wysoce zadowalający.
  • Dyskrecja – pacjenci mają gwarancję dyskrecji i poszanowania prawa do intymności, a także przyjaznej i serdecznej atmosfery podczas leczenia.
  • Luksusowe wnętrza – konsultacje i zabiegi odbywają się w przestronnych, elegancko wyposażonych gabinetach.
  • Bezpłatny parking – do Państwa dyspozycji jest bezpłatny parking, znajdujący się na poziomie drugim Galerii Libero.

Osiągnięcia i certyfikaty Dr Turowski Hair Restoration Clinic

Dr Turowski Hair Restoration Clinic to druga klinika doktora, bazująca na wiedzy i doświadczeniu specjalisty będącego jednym z nielicznych podwójnie certyfikowanych chirurgów plastycznych. Dr Turowski posiada certyfikat American Board of Plastic Surgery, ponadto należy do International Society for Hair Restoration Society (ISHRS). Jego placówka, mieszcząca się w Chicago, cieszy się renomą jednego z najlepszych ośrodków specjalizujących się w leczeniu łysienia w całych Stanach Zjednoczonych. 

Filmy Dr Turowski - Hair Restoration Clinic