4,9 / 5  - 56 ocen »
Oferta, ćwiczenia, zabiegi DreamLift Oferta, ćwiczenia, zabiegi DreamLift Oferta, ćwiczenia, zabiegi DreamLift Aparatura, sprzęt zabiegowy DreamLift Aparatura, sprzęt zabiegowy DreamLift Aparatura, sprzęt zabiegowy DreamLift Aparatura, sprzęt zabiegowy DreamLift Aparatura, sprzęt zabiegowy DreamLift Aparatura, sprzęt zabiegowy DreamLift Dream Lift - logo

Informacje ogólne o DreamLift

DreamLift to placówka, w której pacjenci mogą skorzystać z szerokiej gamy zabiegów medycyny estetycznej. Tym, co wyróżnia ośrodek, jest doświadczony personel, który swój zawód wykonuje z prawdziwą pasją, wciąż rozwijając umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Dzięki zaangażowaniu lekarzy pacjenci zyskują gwarancję zadowolenia z efektów wykonanej przez nich pracy.

W bogatej ofercie placówki znajdują się różnego rodzaju zabiegi rewitalizujące, regenerujące oraz odmładzające wygląd skóry. Priorytetem w DreamLift jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, dlatego najbardziej optymalnego wyboru spośród szerokiego wachlarza możliwości pomaga dokonać wykwalifikowany personel. Oprócz odmładzania Dream Lift pozwala realizować marzenia o pięknym wyglądzie również poprzez wykonywanie zabiegów takich jak liposukcja, powiększanie piersi i pośladków czy modelowanie ust albo depilacja.

Oprócz wykwalifikowanego personelu, specjalistycznego sprzętu i produktów najwyższej jakości, jakie są wykorzystywane w placówce do wykonywania zabiegów, dla pełnego zadowolenia pacjentów konieczny jest jeszcze jeden element – komfort psychiczny, wynikający ze świadomości bezpieczeństwa finansowego. Właśnie dlatego w DreamLift do dyspozycji klientów pozostaje doradca finansowy, który nie tylko pomaga pozyskać środki finansowe, ale również dopełnia wszystkich formalności z tym związanych.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Wiedza i doświadczenie lekarzy, a także świetnej jakości produkty, używane do wykonywanych zabiegów – to czynniki, które niewątpliwie decydują o zadowoleniu klientów Centrum Medycyny Estetycznej DreamLift. By zapewnić pacjentom komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, ośrodek zadbał również o zaplecze w postaci wyspecjalizowanego sprzętu medycznego. Wśród nowoczesnych urządzeń, jakie posiada DreamLift, znajdują się:

  • IPL (ang. Intense Pulse Light) – aparat wykorzystywany do leczenia trądziku, usuwania zmian naczyniowych oraz odmładzania skóry, a także do depilacji. Urządzenie imituje impuls świetlny o określonym zakresie długości fal, dostosowany do rodzaju wykonywanego zabiegu.
  • laser frakcyjny CO2 – pozwala na wykonywanie zabiegów regenerujących i odmładzających, dzięki którym skóra nabiera blasku i elastyczności. Pobudzany laserem proces przebudowy i tworzenia nowych włókien kolagenowych daje widoczne efekty już po kilu dniach, ale jego skutki są odczuwalne nawet do pół roku po wykonaniu zabiegu, sprawiając, że z dnia na dzień cera staje się coraz piękniejsza.

Udogodnienia dla pacjentów

W trosce o satysfakcję pacjentów Centrum Medycyny Estetycznej DreamLift proponuje szereg udogodnień, między innymi:

  • konsultacje z doradcą finansowym – by dzięki świadczonym usługom pacjenci mogli poczuć się w pełni komfortowo, ośrodek oferuje konsultację z doradcą, który nie tylko pomoże dokonać odpowiedniego wyboru spośród zróżnicowanego portfela produktów, ale również dopełni w imieniu klienta wszelkich formalności w celu pozyskania środków finansowych
  • raty – pacjenci mogą skorzystać z możliwości rozłożenia płatności na raty
  • korzystne rabaty dla stałych klientów
  • promocje – zabiegi z oferty placówki są obejmowane czasowymi zniżkami.

Osiągnięcia i certyfikaty DreamLift

Lekarze tworzący DreamLift swój zawód wykonują z pasją, dlatego na bieżąco śledzą światowe trendy w dziedzinie medycyny estetycznej, a wiedzę i umiejętności rozwijają poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kongresach. Świadczą o tym zdobywane certyfikaty. Lek. Dariusz Grzegorczyk i lek. Marta Saj od kilku lat regularnie biorą udział w corocznym Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, współorganizowanym przez Polskie Towarzystwo Lekarskie – jednym z najważniejszych wydarzeń naukowych w środowisku lekarzy medycyny estetycznej, gdzie wymieniają doświadczenia i uczą się od innych wybitnych specjalistów.

Spośród kursów ukończonych przez lek. Dariusza Grzegorczyka warto wymienić ponadto warsztat dotyczący zabiegu liposukcji, prowadzony przez jednego z najbardziej uznanych europejskich ekspertów w dziedzinie, dra M. Safar z Brukseli.