ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
17:00 - 21:00
wtorek
17:00 - 21:00
środa
17:00 - 21:00
czwartek
17:00 - 21:00
piątek
17:00 - 21:00
sobota
10:00 - 18:00
niedziela
nieczynne

Zabiegi w Centrum Medycyny Estetycznej DreamLift są wykonywane wyłącznie za pomocą wysokiej klasy produktów renomowanych firm i z użyciem nowoczesnego sprzętu medycznego. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i pomoc w doborze odpowiedniego zabiegu spośród szerokiej oferty placówki. Składa się na nią, między innymi, Nutacyjna Infradźwiękowa Liposukcja (NIL), zabieg umożliwiający redukcję tkanki tłuszczowej. Jest wykonywany nowoczesną, bezpieczną i efektywną metodą wibracyjną z użyciem fal o niskiej częstotliwości, pozwalającą dodatkowo na skrócenie czasu leczenia pooperacyjnego. Technika opatentowana przez firmę Euromi.

Przeprowadzamy również zabiegi z zastosowaniem nici PDO, pozwalające na rewitalizację i poprawę struktury m.in. skóry twarzy, szyi i dekoltu, a także biustu czy pośladków. Nici PDO są całkowicie wchłanialne i po kilku miesiącach ulegają w organizmie biodegradacji. Po ich zastosowaniu pacjenci mogą nawet na kilka lat zapomnieć o problemie zmarszczek.

Oferujemy zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP). Polegają na podaniu preparatu z osocza bogatopłytkowego, uzyskiwanego z krwi pacjenta. Efektem procedury jest wyraźnie młodszy wygląd, ponieważ osocze pobudza skórę do regeneracji.

Pełną listę świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik DreamLift – Centrum Medycyny Estetycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska