r
4,9 / 5  - 56 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik DreamLift – Centrum Medycyny Estetycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w DreamLift – Centrum Medycyny Estetycznej

Zabiegi w Centrum Medycyny Estetycznej DreamLift są wykonywane wyłącznie za pomocą wysokiej klasy produktów renomowanych firm i z użyciem nowoczesnego sprzętu medycznego. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i pomoc w doborze odpowiedniego zabiegu spośród szerokiej oferty placówki. Składa się na nią, między innymi, Nutacyjna Infradźwiękowa Liposukcja (NIL), zabieg umożliwiający redukcję tkanki tłuszczowej. Jest wykonywany nowoczesną, bezpieczną i efektywną metodą wibracyjną z użyciem fal o niskiej częstotliwości, pozwalającą dodatkowo na skrócenie czasu leczenia pooperacyjnego. Technika opatentowana przez firmę Euromi.

Przeprowadzamy również zabiegi z zastosowaniem nici PDO, pozwalające na rewitalizację i poprawę struktury m.in. skóry twarzy, szyi i dekoltu, a także biustu czy pośladków. Nici PDO są całkowicie wchłanialne i po kilku miesiącach ulegają w organizmie biodegradacji. Po ich zastosowaniu pacjenci mogą nawet na kilka lat zapomnieć o problemie zmarszczek.

Oferujemy zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP). Polegają na podaniu preparatu z osocza bogatopłytkowego, uzyskiwanego z krwi pacjenta. Efektem procedury jest wyraźnie młodszy wygląd, ponieważ osocze pobudza skórę do regeneracji.

Pełną listę świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku: