DreamLift - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
17:00 - 21:00
wtorek
17:00 - 21:00
środa
17:00 - 21:00
czwartek
17:00 - 21:00
piątek
17:00 - 21:00
sobota
10:00 - 18:00
niedziela
nieczynne

Zabiegi w Centrum Medycyny Estetycznej DreamLift są wykonywane wyłącznie za pomocą wysokiej klasy produktów renomowanych firm i z użyciem nowoczesnego sprzętu medycznego. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i pomoc w doborze odpowiedniego zabiegu spośród szerokiej oferty placówki. Składa się na nią, między innymi, Nutacyjna Infradźwiękowa Liposukcja (NIL), zabieg umożliwiający redukcję tkanki tłuszczowej. Jest wykonywany nowoczesną, bezpieczną i efektywną metodą wibracyjną z użyciem fal o niskiej częstotliwości, pozwalającą dodatkowo na skrócenie czasu leczenia pooperacyjnego. Technika opatentowana przez firmę Euromi.

Przeprowadzamy również zabiegi z zastosowaniem nici PDO, pozwalające na rewitalizację i poprawę struktury m.in. skóry twarzy, szyi i dekoltu, a także biustu czy pośladków. Nici PDO są całkowicie wchłanialne i po kilku miesiącach ulegają w organizmie biodegradacji. Po ich zastosowaniu pacjenci mogą nawet na kilka lat zapomnieć o problemie zmarszczek.

Oferujemy zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP). Polegają na podaniu preparatu z osocza bogatopłytkowego, uzyskiwanego z krwi pacjenta. Efektem procedury jest wyraźnie młodszy wygląd, ponieważ osocze pobudza skórę do regeneracji.

Pełną listę świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna