4,3 / 5  - 34 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Dream-Med jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Dream-Med

W ofercie Dream-Med znajdują się zabiegi poprawiające urodę. Wśród procedur korygujących niedoskonałości w obrębie twarzy wykonywane są iniekcje toksyny botulinowej, wypełniaczy i implantacje nici liftingujących. Korzystamy z takich preparatów jak Radiesse, Sculptra, kwas hialuronowy oraz własna tkanka tłuszczowa wzbogacona komórkami macierzystymi. Dzięki nim można nie tylko poprawić owal twarzy, ale również skorygować kształt nosa i powiększyć usta. Poprawę jędrności skóry osiąga się wykorzystując peelingi medyczne, karboksyterapię oraz mezoterapię z wykorzystaniem Restylane Skinbooster i osocza bogatopłytkowego. Leczymy trądzik i prowadzimy kuracje usuwające przebarwienia skóry preparatem Dermamelan oraz mezoterapią z preparatami Mesohyal i Dermheal.

Najpopularniejszym zabiegiem modelowania ciała jest w naszym gabinecie liposukcja urządzeniem Body-Jet. W zakresie usuwania tkanki tłuszczowej oferujemy również lipolizę iniekcyjną Aqualyx, która może uzupełniać liposukcję lub stanowić oddzielną procedurę. Poprawę jakości tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu osiągamy dzięki zastosowaniu mezoterapii (np. z wykorzystaniem Cellulare, ProshapeShock), karboksyterapii oraz terapii manualnych. Zajmujemy się również likwidacją rozstępów przy wykorzystaniu mezoterapii Cojonctyl. Rozszerzone naczynka usuwamy za pomocą skleroterapii.

Do naszego gabinetu mogą zgłaszać się pacjenci cierpiący na nadpotliwość, którym oferujemy leczenie toksyną botulinową. Prowadzimy skuteczne terapie wypadania włosów za pomocą kuracji Angel System.

W zakresie zabiegów chirurgicznych oferujemy korekcję wrastających paznokci, usuwanie znamion i drobnych zmian na skórze takich jak brodawki, włókniaki, itp. Prowadzimy konsultacje ogólnochirurgiczne przygotowujące pacjentów do zabiegów wycięcia żylaków kończyn dolnych, pęcherzyka żółciowego i plastyki przepuklin.