Drobne zabiegi chirurgiczne Jaworzno i okolice

Synonimy: ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne, drobne zabiegi chirurgii jednego dnia

Bezpośrednio w Jaworznie nie dysponujemy placówką wykonującą drobne zabiegi chirurgiczne, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 22 innych klinik z okolicy Jaworzna. Drobne zabiegi chirurgiczne można przeprowadzić m.in. w Klinika Galena w Bielsku-Białej (45 km od Jaworzna) w cenie 80 zł lub w Euroklinika w Bielsku-Białej (45 km od Jaworzna) gdzie cena za drobne zabiegi chirurgiczne wynosi 50 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

Usługa drobne zabiegi chirurgiczne w Jaworznie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska