Drzazga Clinic - cennik

poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Drzazga Clinic oferuje pełen wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii. Misją naszej kliniki jest pomoc w podkreśleniu naturalnego piękna wszystkich odwiedzających nas kobiet i mężczyzn. Zespół znakomitych specjalistów, wykorzystujących w swej pracy sprzęt czołowych producentów zapewnią Państwu bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu.
Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem, przygotowaliśmy bogatą ofertę, by każdy z Państwa mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Drzazga Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska