4,7 / 5  - 523 opinie
Recepcja, poczekalnia DUO MEDICA Gabinet zabiegowy DUO MEDICA Wygląd zewnętrzny DUO MEDICA Wygląd zewnętrzny DUO MEDICA Gabinet zabiegowy DUO MEDICA Gabinet zabiegowy DUO MEDICA Gabinet zabiegowy DUO MEDICA Oferta, ćwiczenia, zabiegi DUO MEDICA Oferta, ćwiczenia, zabiegi DUO MEDICA Oferta, ćwiczenia, zabiegi DUO MEDICA Oferta, ćwiczenia, zabiegi DUO MEDICA Oferta, ćwiczenia, zabiegi DUO MEDICA Aparatura, sprzęt zabiegowy DUO MEDICA Oferta, ćwiczenia, zabiegi DUO MEDICA Recepcja, poczekalnia DUO MEDICA Duo Medica - logo

Informacje ogólne o DUO MEDICA

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie DUO MEDICA to nowoczesna placówka medyczna, która oferuje swoim Pacjentom szeroki zakres zabiegów z różnych dziedzin stomatologii. Przeprowadzamy leczenie implantologiczne z zastosowaniem systemów Straumann i Bego, w naszej ofercie znajdują się też różnorodne odbudowy protetyczne, pozwalające skutecznie leczyć braki zębowe od pojedynczych ubytków do całkowitego bezzębia (korony całoceramiczne, protezy, korony i mosty porcelanowe na metalu). Przeprowadzamy zabiegi podnoszenia dna zatoki szczękowej i odbudowę ubytków kostnych materiałem kościozastępczym. Wykonujemy też zabiegi chirurgii stomatologicznej takie jak resekcja zęba przedniego lub bocznego, podcięcie wędzidełka czy usunięcie zęba stałego. Prowadzimy leczenie chorób dziąseł i przyzębia, leczenie stomatologiczne dzieci oraz zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej oraz endodoncji mikroskopowej.

W naszej ofercie znajduje się prowadzenie ciąży oraz diagnostyka i leczenie schorzeń z zakresu ginekologii (operacje uroginekologiczne w nietrzymaniu moczu, laparoskopia i histeroskopia diagnostyczna oraz operacyjna, diagnostyka i leczenie niepłodności, diagnostyka cytologiczna i histopatologiczna). Wykonujemy diagnostykę USG Doppler najczęstszych schorzeń układu żylnego i naczyniowego, a także leczenie żylaków przy pomocy małoinwazyjnych metod (skleroterapia naczyń kończyn dolnych, skleroterapia pod kontrolą USG).

Prowadzimy diagnostykę i leczenie schorzeń endokrynologicznych takich jak zaburzenia autoimmunologiczne, choroby przysadki i tarczycy czy zaburzenia odżywiania. W ofercie znajdują się też zabiegi chirurgii dziecięcej (leczenie przepuklin, wnętrostwa i stulejki, usuwanie znamion, guzków i wrastających paznokci) oraz zabiegi medycyny estetycznej (powiększanie i modelowanie ust, redukcja zmarszczek, korekta owalu twarzy, leczenie nadmiernej potliwości). Prowadzimy terapię kinesiology taping (plastrowanie dynamiczne), która wspiera procesy lecznicze i wydolnościowe organizmu poprzez zwiększenie ruchomości stawów, zmniejszenie bólów mięśniowych oraz redukuje obrzęki i zastoje limfatyczne u kobiet w ciąży, w naszej ofercie znajdują się także konsultacje dietetyczne.

Wszystkie badania i zabiegi w naszej placówce przeprowadzają doświadczeni lekarze, specjaliści różnych dziedzin medycyny, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje i poszerzają wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych. Ich wiedza i doświadczenie w połączeniu z cierpliwością i indywidualnym podejściem do Pacjenta sprawiają, że wizyty w naszych gabinetach przebiegają w przyjaznej, sympatycznej atmosferze. By zapewnić naszym Pacjentom szybką diagnostykę oraz nowoczesne, skuteczne i bezpieczne leczenie, Gabinety DUO MEDICA wyposażyliśmy w wysokiej klasy sprzęt: w placówce znajduje się m.in. kompleksowy panoramiczny aparat rentgenowski Planmeca ProOne i urządzenie do bezbolesnego aplikowania znieczuleń The Wand. Posiadamy wysokiej klasy aparat USG VOLUSON E6 firmy GE Healthcare, który umożliwia prezentację 4D w czasie rzeczywistym oraz nowoczesny laser do rewitalizacji pochwy oraz leczenia nietrzymania moczu. W zakres wykonywanych przez nas laserowych zabiegów ginekologicznych wchodzi także plastyka warg sromowych, redukcja blizn I kłykcin kończystych. Laserowo usuwamy nadżerki, polipy szyjki macicy I brodawki płciowe, wykonujemy również koagulację naczyniaków.

Posiadamy również laser Fire-Xel, przy pomocy którego przeprowadzamy zabiegi na twarz. Odmładzamy i wygładzamy skórę oraz stymulujemy włókna kolagenowe do odbudowy, uzyskując dzięki temu efekt zwiększenia elastyczności i jędrności skóry. Laser cechuje się skutecznością również w zabiegach redukujących blizny powstałe w wyniku trądziku.

Naszym celem jest stworzenie miejsca przyjaznego Pacjentom, dlatego dużą wagę przykładamy do zapewnienia im komfortu i dobrego samopoczucia. O najwyższe standardy obsługi dba przyjazny, uśmiechnięty personel, a pracujący w Gabinetach DUO MEDICA lekarze każdemu Pacjentowi poświęcają maksimum czasu i uwagi, szczegółowo odpowiadając na pytania i objaśniając specyfikę zabiegów.

Gabinety DUO MEDICA mieszczą się w przestronnych, nowoczesnych wnętrzach wyposażonych w klimatyzację i dostęp do internetu, dzięki czemu Pacjenci mogą w komfortowych warunkach poddawać się diagnostyce i leczeniu. Spokojna, pełna zieleni okolica zapewnia im poczucie intymności i spokoju. Nasza placówka jest w pełni dostosowana do potrzeb Pacjentów niepełnosprawnych (przestronne, pozbawione schodów i progów wnętrza, odpowiednio przystosowana, wyposażona w uchwyty toaleta).

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Jesteśmy świadomi faktu, że skuteczna diagnostyka oraz efektywne, bezpieczne leczenie nie jest możliwe bez nowoczesnego sprzętu. Dlatego Gabinety DUO MEDICA wyposażyliśmy w wysokiej klasy urządzenia specjalistyczne, wśród których znajduje się m.in.:

 • The Wand – sterowane komputerowo urządzenie do bezbolesnego podawania znieczulenia, które podnosi komfort leczenia stomatologicznego. W trakcie zabiegu komputer na bieżąco kontroluje tempo aplikacji płynu znieczulającego oraz jego ciśnienie, a dodatkowo efekty znieczulenia nie przenoszą się na całą twarz i nie powodują drętwienia. Znieczulenie aparatem The Wand stosowane jest przede wszystkim u dzieci oraz osób odczuwających lęk przed leczeniem stomatologicznym oraz igłami.
 • Planmeca ProOne – wysokiej klasy urządzenie radiograficzne wyposażone w szeroki zakres programów obrazowania. Aparat zapewnia doskonałą jakość obrazu, a jednocześnie minimalizuje ryzyko błędów wynikających z niewłaściwego ustawienia Pacjenta.
 • Mikroskop endodontyczny – nowoczesny mikroskop do leczenia kanałowego, który umożliwia bardzo precyzyjną lokalizację ujścia kanałów oraz odnalezienie kanałów dodatkowych, co zwiększa skuteczność leczenia. Ma także zastosowanie w zabiegach mikrochirurgii endodontycznej (hemisekcje zębów, resekcje wierzchołków korzeni).
 • VOLUSON E6 – aparat ultrasonograficzny firmy GE Healthcare, jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń tego typu. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu umożliwia obrazowanie 2D, 3D oraz 4D w czasie rzeczywistym, zapewniając obraz bardzo wysokiej jakości. Wykorzystywany jest przede wszystkim do przeprowadzania badań prenatalnych, ginekologicznych, położniczych i neonatologicznych, a także do badań echa serca płodu i badań radiologicznych.
 • Laser Fire-Xel – wielofunkcyjne urządzenie laserowe znajdujące zastosowanie m.in. w zabiegach odmładzających i wygładzających skórę twarzy. Jego technologia pozwala na przeprowadzanie szeregu procedur, w tym usuwania brodawek, włókniaków i blizn potrądzikowych oraz stymulowania kolagenu do produkcji nowych włókien. Laser jest wyposażony w specjalny skaner z systemem analizy skóry, umożliwiający dobranie odpowiednich parametrów zabiegu z zachowaniem bezpieczeństwa osoby poddawanej laseroterapii.

Udogodnienia dla pacjentów

Komfort i dobre samopoczucie Pacjentów są dla nas niezwykle istotne, równie ważne jak najwyższe standardy przeprowadzanych zabiegów. Dlatego przygotowaliśmy szereg udogodnień, wśród których warto wymienić:

 • Nowoczesne wnętrza – gabinety DUO MEDICA mieszczą się w nowoczesnych, jasnych i przestronnych wnętrzach, zaprojektowanych i zaaranżowanych z zachowaniem najwyższych standardów.
 • Komfortowa poczekalnia – na konsultacje i zabiegi nasi Pacjenci oczekują w komfortowej, klimatyzowanej poczekalni, wyposażonej w wygodne kanapy.
 • Kompetentny personel – o najwyższe standardy obsługi dba przyjazny, uśmiechnięty personel, który chętnie odpowiada na wszelkie pytania Pacjentów.
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych – nasza placówka jest w pełni przystosowana do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Prowadzi do niej wejście z poziomu chodnika, z bardzo niskim progiem, a wnętrze jest przestronne, pozbawione schodów i wysokich progów. Do potrzeb osób niepełnosprawnych dostosowana jest także przestronna toaleta, wyposażona w ruchome uchwyty. Również same gabinety posiadają szereg udogodnień: osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich oferujemy możliwość leczenia stomatologicznego bez konieczności przesiadania się na fotel stomatologiczny, natomiast w gabinetach ginekologicznym i chirurgicznym znajdują się elektryczne kozetki z możliwością znacznego obniżenia, co umożliwia przyjmowanie Pacjentów niepełnosprawnych.
 • Pracownia rentgenowska – posiadamy pracownię rentgenowską wyposażoną w wysokiej klasy aparat Planmeca ProOne, dzięki czemu nasi Pacjenci mogą przeprowadzić całość diagnostyki i leczenia stomatologicznego w jednym miejscu, oszczędzając czas.
 • Dostęp do internetu – mając na uwadze wygodę naszych Pacjentów, na terenie placówki zapewniamy darmowy dostęp do internetu.
 • Parking dla Pacjentów – zmotoryzowani Pacjenci mogą zostawić samochody na bezpiecznym parkingu, zlokalizowanym bezpośrednio przy DUO MEDICA.

Osiągnięcia i certyfikaty DUO MEDICA

Choć nasza placówka funkcjonuje na rynku usług medycznych zaledwie od kilku lat, możemy poszczycić się tym, iż liczba zadowolonych Pacjentów, którzy polecają nasze usługi swoim bliskim i znajomym, systematycznie rośnie.

Nasi Pacjenci podkreślają szeroki zakres oferowanych usług oraz kompetencje pracujących w Gabinetach DUO MEDICA lekarzy.

Nie bez znaczenia pozostaje także przyjazna, sympatyczna atmosfera, panująca w placówce.  

Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA Klinika DUO MEDICA