DUO MEDICA - cennik

ocena 4.7 / 5 (14 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres zabiegów w obrębie różnych dziedzin stomatologii. Przeprowadzamy leczenie implantologiczne z zastosowaniem systemów Straumann i Bego, zabiegi podniesienia dna zatoki szczękowej oraz odbudowy protetyczne na implantach. Prowadzimy leczenie dziąseł i chorób przyzębia, w ofercie znajduje się tez stomatologia dziecięca oraz zabiegi chirurgii stomatologicznej typu chirurgiczne usunięcie zęba, resekcja zębów przednich i bocznych czy podcięcie wędzidełka.

Zapewniamy kompleksową opiekę ginekologiczną (prowadzenie ciąży, USG 4D przezbrzuszne i dopochwowe, endokrynologia ginekologiczna, diagnostyka cytologiczna). W naszej ofercie znajduje się też plastrowanie dynamiczne kinesiology taping, które wspiera procesy lecznicze i wydolnościowe.

Prowadzimy diagnostykę i leczenie schorzeń układu żylnego i naczyniowego, zabiegi chirurgii dziecięcej (leczenie stulejki, wnętrostwa i przepuklin), a także diagnostykę i leczenie chorób endokrynologicznych (choroby tarczycy, przysadki i nadnerczy, zaburzenia hormonalne okresu przekwitania, choroby autoimmunologiczne) oraz zabiegi medycyny estetycznej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane DUO MEDICA w Katowicach.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia plastyczna

Medycyna dziecięca

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie łysienia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik DUO MEDICA jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska