r
4,8 / 5  - 584 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy popularne zabiegi wykonywane w DUO MEDICA w Katowicach, a poniżej znajduje się pełny cennik placówki.

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Stomatologia

Chirurgia plastyczna

Medycyna dziecięca

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie łysienia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik DUO MEDICA jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w DUO MEDICA

W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres zabiegów w obrębie różnych dziedzin stomatologii. Przeprowadzamy leczenie implantologiczne z zastosowaniem systemów Straumann i Bego, zabiegi podniesienia dna zatoki szczękowej oraz odbudowy protetyczne na implantach. Prowadzimy leczenie dziąseł i chorób przyzębia, w ofercie znajduje się tez stomatologia dziecięca oraz zabiegi chirurgii stomatologicznej typu chirurgiczne usunięcie zęba, resekcja zębów przednich i bocznych czy podcięcie wędzidełka.

Zapewniamy kompleksową opiekę ginekologiczną (prowadzenie ciąży, USG 4D przezbrzuszne i dopochwowe, endokrynologia ginekologiczna, diagnostyka cytologiczna). W naszej ofercie znajduje się też plastrowanie dynamiczne kinesiology taping, które wspiera procesy lecznicze i wydolnościowe.

Prowadzimy diagnostykę i leczenie schorzeń układu żylnego i naczyniowego, zabiegi chirurgii dziecięcej (leczenie stulejki, wnętrostwa i przepuklin), a także diagnostykę i leczenie chorób endokrynologicznych (choroby tarczycy, przysadki i nadnerczy, zaburzenia hormonalne okresu przekwitania, choroby autoimmunologiczne) oraz zabiegi medycyny estetycznej.