Kadra E-Kosmea Paweł Dąbrowski Gabinet zabiegowy E-Kosmea Paweł Dąbrowski Sala operacyjna E-Kosmea Paweł Dąbrowski Sala operacyjna E-Kosmea Paweł Dąbrowski Gabinet zabiegowy E-Kosmea Paweł Dąbrowski Oferta, ćwiczenia, zabiegi E-Kosmea Paweł Dąbrowski Oferta, ćwiczenia, zabiegi E-Kosmea Paweł Dąbrowski Oferta, ćwiczenia, zabiegi E-Kosmea Paweł Dąbrowski Oferta, ćwiczenia, zabiegi E-Kosmea Paweł Dąbrowski Aparatura, sprzęt zabiegowy E-Kosmea Paweł Dąbrowski Aparatura, sprzęt zabiegowy E-Kosmea Paweł Dąbrowski Sala operacyjna E-Kosmea Paweł Dąbrowski Aparatura, sprzęt zabiegowy E-Kosmea Paweł Dąbrowski Aparatura, sprzęt zabiegowy E-Kosmea Paweł Dąbrowski Wyposażenie E-Kosmea Paweł Dąbrowski E-Kosmea Paweł Dąbrowski - logo

Informacje ogólne o E-Kosmea Paweł Dąbrowski

E-Kosmea to gabinet chirurgiczny specjalizujący się w leczeniu odleżyn, żylaków oraz choroby alkoholowej. Z uwagi na dość wstydliwy charakter niektórych z wymienionych dolegliwości, dbamy o dyskrecję oraz w pełni szanujemy prawo do intymności pacjentów. Wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie naszych specjalistów pozwalają nie tylko na zlikwidowanie objawów choroby, lecz także na usunięcie jej przyczyn. Każdego pacjenta traktujemy w sposób indywidualny i kompleksowy, oferując wysokiej jakości, profesjonalne usługi medyczne.

Nasz gabinet mieści się w centrum Warszawy, a na życzenie pacjenta lekarze oraz pielęgniarki dojeżdżają również do domu pacjenta. Oferujemy odtrucia alkoholowe w warunkach domowych. Na miejsce przyjeżdża lekarz dysponujący rozległą wiedzą na temat choroby alkoholowej. Zespół alkoholowy leczony jest przez nas kroplówkami oraz lekami.

Do oferty gabinetu należy również implantacja disulfiramu (wszycie Esperalu). Procedury wykonywane są przez naszych specjalistów zarówno na miejscu, w gabinecie, jak i w domu pacjenta. Esperal najczęściej wszywany jest pod skórę pośladka, co pozwala na zachowanie dyskrecji. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, przez co jego przebieg jest komfortowy i bezbolesny dla pacjenta.

Istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu podwójnego, czyli odtrucia alkoholowego połączonego z wszyciem Esperalu. Po zabiegu nie pozostawiamy pacjenta samemu sobie, gdyż mamy świadomość, że to dopiero początek drogi. Personel medyczny pozostaje do dyspozycji pacjenta przez cały proces terapeutyczny.

Nasza oferta obejmuje również usługi z zakresu chirurgii naczyniowej. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę i leczenie żylaków kończyn dolnych. Dysponujemy nowoczesnym aparatem USG z funkcją Dopplera, który umożliwia dokładną ocenę żył i tętnic. Osiągamy wysoką skuteczność w leczeniu żylaków metodą skleroterapii, która polega na miejscowym ostrzyknięciu żylaków specjalnym preparatem. Zabieg ma na celu wywołanie kontrolowanego zamknięcia niewydolnego naczynia. Skleroterapia piankowa jest metodą znajdującą zastosowanie w leczeniu niewielkich i średnich żylaków. W celu zapewnienia bezpieczeństwa zabiegu procedura najczęściej wykonywana jest pod ścisłą kontrolą USG Doppler.

W ramach proktologii zajmujemy się leczeniem żylaków odbytu (guzków krwawniczych, hemoroidów). Do stosowanych przez nas metod zalicza się skleroterapia oraz technika Hemoron, którą uznano za najmniej inwazyjną spośród dostępnych metod leczenia choroby hemoroidalnej.

Przeprowadzamy profilaktykę i leczenie odleżyn, pomagając osobom obłożnie chorym. Podczas wizyty domowej określamy stopień odleżyny i rozpoczynamy niezbędne leczenie, najczęściej polegające na wycięciu martwiczo zmienionych tkanek. Ponadto wykonujemy takie procedury jak zdjęcie szwów i klamerek po operacji, leczenie ran oraz wymiana cewnika moczowego Foley’a (również w warunkach domowych). W ramach opieki poszpitalnej zajmujemy się pacjentami po przebytych operacjach, urazach oraz chorobach.

Wykonujemy zabiegi z zakresu dermatochirurgii. Wycinamy znamiona skórne, kaszaki, tłuszczaki, a także zmiany skórne. Następnie materiał badany jest histopatologicznie. Zajmujemy się również kwalifikacją do zabiegów. Nasi specjaliści kwalifikują chorych do takich procedur jak operacje przepuklin, operacje żylaków (odbytu i kończyn dolnych), a także zabiegi laparoskopowe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty gabinetu.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Wychodzimy z założenia, że to my jesteśmy dla pacjenta, a nie pacjent dla nas, dlatego dbamy o to, aby wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Oferujemy, między innymi:

  • Wizyty domowe – istnieje możliwość umówienia wizyty lekarza i/lub pielęgniarki w warunkach domowych.

  • Dyskrecja – pacjenci zgłaszają się do nas z najbardziej wstydliwymi problemami natury zdrowotnej, dlatego robimy wszystko, aby nie zawieść Państwa zaufania. Nasze działania charakteryzują się szybkością, skutecznością oraz pełną dyskrecją.

  • Współpraca z renomowaną siecią laboratorium – do oferty gabinetu należą badania laboratoryjne, możliwe jest również pobranie krwi w domu pacjenta.

Gabinet E-Kosmea Paweł Dąbrowski Gabinet E-Kosmea Paweł Dąbrowski