E-Kosmea Paweł Dąbrowski - cennik

poniedziałek
6:00 - 0:00
wtorek
6:00 - 0:00
środa
6:00 - 0:00
czwartek
6:00 - 0:00
piątek
6:00 - 0:00
sobota
8:00 - 23:00
niedziela
8:00 - 23:00

Świadczymy usługi z zakresu szeroko pojętej chirurgii. Specjalizujemy się w leczeniu choroby alkoholowej poprzez odtruwanie alkoholowe i wszywanie Esperalu. Ponadto oferujemy Państwu diagnostykę i leczenie chorób naczyniowych, a także zabiegi z zakresu proktologii. Do naszego gabinetu zgłaszają się pacjenci borykający się ze wstydliwymi problemami żylaków odbytu (hemoroidów). Do oferty należą również zabiegi wycięcia zmian i znamion skórnych, wraz z badaniem histopatologicznym.

Zachęcamy do zapoznania się z listą świadczonych przez nas usług medycznych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik E-Kosmea Paweł Dąbrowski jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska