Dr Edyta Englander Dermatologia Ogólna i Estetyczna - cennik

poniedziałek
8:00 - 16:00
wtorek
8:00 - 16:00
środa
8:00 - 16:00
czwartek
12:00 - 20:00
piątek
12:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W Gabinecie Dermatologii Ogólnej i Estetycznej dr Edyty Engländer oferujemy szereg usług z zakresu dermatologii ogólnej i estetycznej. Zajmujemy się zarówno diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, pomagając pacjentom pozbyć się dokuczliwych problemów zdrowotnych, jak również odmładzaniem wyglądu, redukcją niedoskonałości  sprawiając, że nasi klienci znów czują się pięknie i młodo.

Jednym z najczęstszych schorzeń, z jakim przychodzą do nas pacjenci, jest trądzik. Terapia w każdym przypadku przebiega indywidualnie i dostosowana jest do potrzeb konkretnego pacjenta. Oprócz farmakoterapii i właściwiej pielęgnacji skóry polecamy zabiegi z oferty naszej placówki: laseroterapię urządzeniem Harmony XL, mezoterapię bezigłową aparatem Dermation czy peelingi medyczne, pomagające złuszczyć martwy naskórek i pobudzić naturalne procesy regeneracji.

Dla pacjentów, którzy trafili do naszego gabinetu już po ustąpieniu trądziku, ale muszą zmagać się z następstwami niewłaściwego leczenia schorzenia w postaci blizn potrądzikowych, również proponujemy kilka rozwiązań pozwalających na pozbycie się problemu. Pierwszym z nich jest zabieg Pixel Peel, stanowiący połączenie działania frakcyjnej stymulacji mikroigłami (z zastosowaniem urządzenia Dermapen) z jednym z najbardziej skutecznych peelingów medycznych – kwasem Easy TCA. Oferujemy także wypełnianie preparatem Sculptra, który jest najsilniejszym znanym współczesnej medycynie estetycznej stymulatorem produkcji własnego kolagenu. Problem niweluje również zastosowanie odpowiedniego peelingu medycznego oraz wypełnianie kwasem hialuronowym. W rezultacie zabiegów skóra staje się wygładzona, jej struktura ulega poprawie, a blizny potrądzikowe zanikają.

W Gabinecie Dermatologii Ogólnej i Estetycznej dr Edyty Engländer wykonujemy także szereg zabiegów, które pozwalają spowolnić i złagodzić skutki naturalnego procesu starzenia. Nasi pacjenci mogą cieszyć się młodym wyglądem, ponieważ proponujemy efektywne metody walki ze zmarszczkami, wiotkością skóry i utratą owalu twarzy. Na szczególną uwagę zasługuje autorski zabieg opracowany przez lek. med. Edytę Engländer – Beauty and the Beast. Połączono w nim odkryte i opatentowane przez wrocławskich naukowców komórki macierzyste MIC-1 oraz Dermation, urządzenie wykorzystywane w mezoterapii bezigłowej. W jego wyniku skóra otrzymuje intensywny impuls do szybkiej, naturalnej, skutecznej i samodzielnej regeneracji.

Młodzieńczą objętość skórze przywracają różnego rodzaju wypełniacze i preparaty podawane w naszym gabinecie: kwas hialuronowy, Sculptra, botoks (toksyna botulinowa) czy Regeneris (osocze bogatopłytkowe uzyskiwane z krwi pacjenta). Pacjenci, którym zależy na powstrzymaniu procesów starzenia i odmłodzeniu wyglądu, mogą u nas skorzystać z zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Dermapen, jak również z mezoterapii tradycyjnej albo bezigłowej.

Dr Edyta Engländer ukończyła liczne kursy i otrzymała certyfikaty potwierdzające jej umiejętności z zakresu dermatoskopowego badania znamion. Wszystkich gości odwiedzających nasz gabinet zachęcamy do poddania się badaniu, ponieważ pozwala ono zminimalizować ryzyko zachorowania na raka skóry bądź zdiagnozować go na wczesnym stadium, kiedy jest wyleczalny. W gabinecie przeprowadzamy również dermatoskopię cyfrową, która daje możliwość makro- i mikroskopowej obserwacji znamion oraz kontrolowania ich wyglądu na przestrzeni czasu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów dostępnych w Gabinecie Dermatologii Ogólnej i Estetycznej dr Edyty Engländer.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Dr Edyta Englander Dermatologia Ogólna i Estetyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska