poniedziałek
8:00 - 16:00
wtorek
8:00 - 16:00
środa
8:00 - 16:00
czwartek
12:00 - 20:00
piątek
12:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

71 305pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Dr Edyta Englander Dermatologia Ogólna i Estetyczna
ul. Skwierzyńska 20 lok. 2
53-437 Wrocław

Dr Edyta Englander Dermatologia Ogólna i Estetyczna na mapie

Gabinet dr Edyty Engländer znajduje się w samym sercu Wrocławia, przy ulicy Skwierzyńskiej 20/2. Z Dworca Głównego PKP dotrzeć tutaj można spokojnym spacerem zaledwie w 20 minut, podobnie jak z Dworca Centralnego PKS. Położenie placówki sprawia, że jest ona doskonałym wyborem również dla klientów podróżujących samolotem – od Portu Lotniczego Wrocław dzieli ją nieco ponad 15 minut jazdy samochodem.

Czytaj więcej
Wrocław, ul. Skwierzyńska 20 lok. 2

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska