Ekodent Clinic

poniedziałek
14:00 - 19:00
wtorek
14:00 - 19:00
środa
14:00 - 19:00
czwartek
14:00 - 19:00
piątek
14:00 - 19:00
sobota
-
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Ekodent Clinic Recepcja, poczekalnia Ekodent Clinic Oferta, ćwiczenia, zabiegi Ekodent Clinic lek. dent. Elżbieta Kowal (stomatolog zachowawczy z endodoncją, stomatolog) Oferta, ćwiczenia, zabiegi Ekodent Clinic Oferta, ćwiczenia, zabiegi Ekodent Clinic Wygląd zewnętrzny Ekodent Clinic Ekodent Clinic - logo

Informacje ogólne o Ekodent Clinic

Klinika Stomatologiczna Ekodent Clinic to wyjątkowe miejsce, w którym pomagamy pacjentom zadbać o piękny i zdrowy uśmiech oraz nauczymy jak dbać o zęby, aby służyły nam jak najdłużej. Znajdą nas Państwo w bydgoskiej dzielnicy Fordon, przy ul. Sabały.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich pacjentów – niezależnie od wieku. Znajdą w niej Państwo usługi z zakresu periodontologii, stomatologii zachowawczej i estetycznej, chirurgii stomatologicznej, protetyki oraz profilaktyki. Ponadto w ramach diagnostyki wykonujemy cyfrowe zdjęcia zębów.

Podczas pierwszej wizyty nasi specjaliści przeprowadzą dokładny wywiad i badanie oraz wspólnie z pacjentem opracują indywidualny plan profilaktyczno-leczniczy.

Świadczymy usługi na najwyższym światowym poziomie z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów i sprzętów. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta jesteśmy w stanie dostosować leczenie do jego potrzeb i oczekiwań. 

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu. W wyjątkowych przypadkach umożliwiamy również wizytę w sobotę.

Budynek, w którym się mieścimy, jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a przed kliniką znajdą Państwo bezpłatny parking. Dla wygody naszych pacjentów umożliwiamy rozłożenie opłaty za zabiegi na dogodne raty.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Podstawą funkcjonowania naszej kliniki jest doświadczony personel oraz najwyższej jakości certyfikowany sprzęt. W Ekodent Clinic posiadamy, między innymi:

  • Cyfrowe RTGurządzenie służące do diagnostyki obrazowej. Umożliwia wykonanie cyfrowego zdjęcia uzębienia.
  • Piaskarkę – aparat przeznaczony do usuwania osadu miękkiego oraz  przebarwień (po kawie, herbacie, papierosach).
  • Skaler ultradźwiękowy – urządzenie służące do usuwania kamienia nazębnego za pomocą ultradźwięków.

Udogodnienia dla pacjentów

Z myślą o naszych pacjentach przygotowaliśmy udogodnienia w postaci:

  • Pomocy anglojęzycznego personelu – nasi specjaliści posługują się biegle językiem angielskim, dzięki czemu zagraniczni pacjenci mogą czuć się u nas w pełni swobodnie.
  • TV w poczekalni - aby uprzyjemnić pacjentom oczekiwanie na zabieg udostępniamy w poczekalni telewizor. 
  • Udogodnień dla osób niepełnosprawnych – budynek, w którym się mieścimy, nie posiada barier architektonicznych. Jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
  • Możliwości  spłaty ratalnej – umożliwiamy opłatę za zabiegi rozłożoną na dogodne raty.
  • Parkingu – przed kliniką znajduje się bezpłatny parking z miejscami postojowymi przeznaczonymi dla pacjentów kliniki.

Osiągnięcia i certyfikaty Ekodent Clinic

Naszym największym osiągnięciem jest szacunek i zadowolenie pacjentów, którzy opuszczają klinikę z pięknym i zdrowym uśmiechem. Z naszych usług korzystają nie tylko pacjenci z Bydgoszczy i okolic, lecz również  z zagranicy.

W dorobku stom. Elżbiety Kowal, znajdują się liczne certyfikaty i dyplomy potwierdzające jej wysokie kwalifikacje. Specjalistka systematycznie bierze udział w kursach i szkoleniach. Między innymi, w 2005 roku uczestniczyła w szkoleniu pt.: ”Profesjonalna komunikacja w gabinecie stomatologicznym źródłem korzyści dla lekarza stomatologa i pacjenta”.

Certyfikaty uzyskane przez naszych specjalistów znajdą Państwo obok.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.