4,1 / 5  - 1555 opinii
Recepcja, poczekalnia EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Wnętrza, wystrój EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Recepcja, poczekalnia EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Oferta, ćwiczenia, zabiegi EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Kadra EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Oferta, ćwiczenia, zabiegi EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Oferta, ćwiczenia, zabiegi EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Zabieg, operacja EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Pacjenci EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Udogodnienia dla pacjentów EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Recepcja, poczekalnia EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Recepcja, poczekalnia EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Widok ogólny EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Wygląd zewnętrzny EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią EuroMediCare - logo

Informacje ogólne o EuroMediCare Szpitalu Specjalistycznym z Przychodnią

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią działa na rynku usług medycznych od 2002 roku, oferując nowoczesne, małoinwazyjne zabiegi operacyjne oraz bezpieczną diagnostykę. Dysponujemy zarówno oddziałami szpitalnymi, jak i poradnią specjalistyczną, co pozwala zapewnić naszym pacjentom pomoc specjalistów większości dziedzin medycyny. Atutami EuroMediCare są: profesjonalna opieka medyczna oraz dokładna diagnostyka obejmująca badania obrazowe z wykorzystaniem ultrasonografii, rezonansu magnetycznego i endoskopii. Poza jakością świadczeń dbamy także o bezpieczeństwo oraz wygodę pacjentów, zapewniając im całodobową opiekę lekarzy i personelu pielęgniarskiego oraz w pełni wyposażone sale.

Zabiegi wykonujemy w czterech salach operacyjnych, które spełniają rygorystyczne normy higieniczne. Bezpośrednio po zabiegu pacjent trafia na monitorowaną salę pooperacyjno-wybudzeniową z nadzorem lekarskim i pielęgniarskim, zaś osoby wymagające dłuższej hospitalizacji – do sali pobytowej na oddziale.

Szpital może pochwalić się bogatą ofertą zabiegów ortopedycznych, ginekologicznych, urologicznych,  chirurgii ogólnej i laparoskopowej, a także onkologicznej oraz plastycznej. Zabiegi laparoskopowe wykonują u nas wybitni specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w operacjach małoinwazyjnych, co zapewnia mniejszą ilość powikłań oraz krótszy okres rekonwalescencji. Metody laparoskopowe wykorzystujemy zarówno w zabiegach z dziedziny chirurgii ogólnej, jak i ginekologii czy urologii. Nasza oferta zabiegów chirurgicznych obejmuje również kompleksowe leczenie otyłości skutecznymi metodami bariatrycznymi, takimi jak endoskopowa implantacja balonu, mankietowa resekcja czy bypass żołądka.

Współpracujący z EuroMediCare specjaliści ginekologii zapewniają kompleksową diagnostykę schorzeń oraz leczenie operacyjne. Specjalizują się w nowoczesnej ginekologii, wykonując małoinwazyjną diagnostykę oraz zabiegi laparoskopowe i histeroskopowe. W określonych przypadkach oferują również leczenie metodami klasycznymi. Prowadzony przez nas oddział urologii oferuje natomiast badania przyczyn dolegliwości bólowych pęcherza moczowego, a także leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu oraz operacje przezcewkowe (również onkologiczne).

W Szpitalu EuroMediCare oferujemy pomoc pacjentom cierpiącym na schorzenia oraz urazy narządu ruchu. Nasi specjaliści posiadają ogromne doświadczenie w metodach terapeutycznych wykorzystujących zarówno artroskopię, jak i nowoczesną farmakologię (osocze bogatopłytkowe, komórki macierzyste).

Prócz tego w ramach chirurgii naczyniowej prowadzimy badania diagnostyczne oraz terapię niewydolności żył kończyn dolnych za pomocą skleroterapii klasycznej oraz piankowej. 

Nasza placówka dysponuje również oddziałami gastroenterologii oraz chorób wewnętrznych, gdzie zajmujemy się zarówno leczeniem schorzeń internistycznych, jak również prowadzimy programy profilaktyczne. W ramach gastrologii prowadzimy endoskopię górnego i dolnego przewodu pokarmowego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią cechuje dbałość o jakość wykonywanych usług. Z tego powodu regularnie uzupełniamy wyposażenie placówki o wysokiej klasy sprzęt zabiegowy oraz aparaturę diagnostyczną. Posiadany przez nas sprzęt spełnia światowe standardy jakości dające nam możliwość prowadzenia efektywnej terapii bez powikłań. W naszej placówce posiadamy m.in.:

  • Rezonans magnetyczny Hitachi Airis Mate – nowoczesny aparat generujący pole magnetyczne o natężeniu 0,2 Tesli. Charakteryzuje się cichą pracą oraz półotwartą konstrukcją, co sprawia że nadaje się do badania dzieci oraz osób cierpiących na klaustrofobię.
  • Aparat rentgenowski – urządzenie przeznaczone do wykonywania rentgenodiagnostyki w wysokiej rozdzielczości, która umożliwia obrazowanie narządów wewnętrznych oraz układu ruchu. Ponadto w naszej pracowni RTG prowadzimy badania urodynamiczne.
  • Aparat USG – umożliwia wykonanie ultrasonografii wszystkich okolic ciała, co zarówno wspomaga diagnostykę, jak i określa wskazania do leczenia operacyjnego. Posiadany przez nas aparat umożliwia wykonanie badania dopplerowskiego, które pozwala zobrazować, między innymi, naczynia krwionośne.
  • Endoskop – w naszej placówce dysponujemy endoskopem pozwalającym wykonywać kolonoskopię oraz gastroskopię w wysokiej rozdzielczości. Ponadto jego zastosowanie umożliwia prowadzenie małoinwazyjnych zabiegów, takich jak tamowanie krwawień, resekcja polipów czy protezowanie dróg żółciowych.

Udogodnienia dla pacjentów

Priorytetem Szpitala jest dobre samopoczucie oraz komfort pacjentów. Nieustannie dążymy do podnoszenia jakości naszego leczenia i diagnostyki oraz zapewnienia miłej atmosfery w trakcie pobytu w placówce. Nasz personel cechuje indywidualne podejście do pacjenta, dzięki czemu opieka w EuroMediCare jest dopasowana do potrzeb i oczekiwań każdej leczącej się u nas osoby.

Nasza placówka mieści się w nowoczesnym, wyposażonym w innowacyjne rozwiązania techniczne i elektroniczne budynku, który spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa wymagane dla szpitala wielospecjalistycznego. Dysponujemy również bezpłatnymi miejscami parkingowymi na ogrodzonym parkingu znajdującym się bezpośrednio przed szpitalem.

Szpital zapewnia dostęp do diagnostyki obrazowej z wykorzystaniem aparatury medycznej najnowszej generacji, w tym otwartego rezonansu magnetycznego, RTG, USG oraz endoskopów. Nasze zabiegi prowadzone są na w pełni dostosowanych salach zabiegowych wyposażonych, między innymi, w klimatyzację.

Dla wygody naszych pacjentów przygotowaliśmy funkcjonalne sale z własnymi łazienkami oraz takimi udogodnieniami jak dostęp do Internetu oraz telewizja.

Osiągnięcia i certyfikaty EuroMediCare Szpitala Specjalistycznego z Przychodnią

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią może poszczycić się faktem bycia jedną z najnowocześniejszych placówek na Dolnym Śląsku. Nasze zaangażowanie w ciągły rozwój oferty oraz podnoszenie jakości świadczeń jest doceniane i nagradzane zarówno przez pacjentów, jak i ekspertów.

EuroMediCare jako pierwszy szpital w Polsce został odznaczony prestiżowym, globalnym certyfikatem jakości ISO 9001:2000. Wysoki poziom oferowanych przez nas świadczeń medycznych potwierdzają również liczne certyfikaty i nagrody przyznawane w corocznych rankingach. Szczycimy się także posiadaniem prawa do prowadzenia specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej, które nasz Oddział Chirurgii Ogólnej otrzymał od Ministerstwa Zdrowia. Ponadto zostaliśmy uprawnieni przez Towarzystwo Chirurgów Polskich do prowadzenia szkoleń z zakresu endoskopii przewodu pokarmowego.

Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Szpital EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią