EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią - cennik

ocena 4.7 / 5 (30 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

EuroMediCare oferuje swoim pacjentom usługi różnorodnych dziedzin medycyny w ramach oddziałów szpitalnych oraz poradni specjalistycznych. Prowadzimy małoinwazyjne leczenie zabiegowe w zakresie chirurgii ogólnej wykonywane metodami klasycznymi i laparoskopowymi. Poza tym zajmujemy się chirurgią plastyczną oraz onkologiczną, w obrębie której usuwamy guzy piersi oraz tarczycy.  

W naszej placówce posiadamy również oddział chirurgii szczękowo-twarzowej prowadzony przez renomowanych specjalistów w zakresie leczenia zaburzeń w obrębie twarzoczaszki. Ponadto do dyspozycji naszych pacjentów oddaliśmy oddziały wyspecjalizowane w chorobach wewnętrznych oraz gastroenterologii, posiadające szerokie możliwości diagnostyki chorób przewlekłych oraz cywilizacyjnych.  

Specjalizujemy się także w ginekolologii oraz ginekologii onkologicznej, zapewniając naszym pacjentkom kompleksową opiekę oraz zabiegi prowadzone zarówno w sposób małoinwazyjny (histeroskopia, laparoskopia), jak i metodami otwartymi. Prócz tego EuroMediCare dysponuje oddziałami laryngologii, ortopedii oraz urologii, które zapewniają pacjentom dostęp do fachowej diagnostyki oraz leczenia. 

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia szczękowo - twarzowa

Chirurgia ogólna

Ortopedia

Ginekologia

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Leczenie otyłości

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska