Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego Sosnowiec i okolice

Synonimy: operacja wszczepienia endoprotezy całkowitej cementowej stawu biodrowego, endoprotezoplastyka cementowa stawu biodrowego, alloplastyka cementowa biodra więcej »

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Sosnowca. Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego można przeprowadzić m.in. w AVIMED w Katowicach (6 km od Sosnowca) w cenie 15 000 zł lub w Sport Klinika Żory (39 km od Sosnowca) gdzie cena za endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego wynosi 20 000 zł. W wymienionej placówce endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego wykonuje ortopeda. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w Sosnowcu jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska