Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy

poniedziałek
8:00 - 16:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 16:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Wygląd zewnętrzny Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Recepcja, poczekalnia Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Recepcja, poczekalnia Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Gabinet zabiegowy Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Gabinet zabiegowy Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Gabinet zabiegowy Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Gabinet konsultacyjny Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Gabinet zabiegowy Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Gabinet konsultacyjny Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Oferta, ćwiczenia, zabiegi Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Oferta, ćwiczenia, zabiegi Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Oferta, ćwiczenia, zabiegi Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Oferta, ćwiczenia, zabiegi Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Oferta, ćwiczenia, zabiegi Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Oferta, ćwiczenia, zabiegi Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Oferta, ćwiczenia, zabiegi Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Oferta, ćwiczenia, zabiegi Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Oferta, ćwiczenia, zabiegi Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Oferta, ćwiczenia, zabiegi Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Oferta, ćwiczenia, zabiegi Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Oferta, ćwiczenia, zabiegi Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Wnętrza, wystrój Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy - logo

Informacje ogólne o Endorfina Ośrodku Rehabilitacyjno-Leczniczym

Istniejący od 2012 roku Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Endorfina jest świetnie wyposażoną placówką specjalizującą się w diagnostyce i leczeniu dysfunkcji ortopedycznych oraz neurologicznych. Stworzyliśmy to miejsce dla osób które, prócz fachowej porady lekarzy specjalistów, oczekują skutecznej, a przy tym bezpiecznej rehabilitacji. Dzięki doskonałej współpracy lekarzy i terapeutów możemy zaproponować Państwu najwyższą jakość takiej opieki. Współpracujemy ze specjalistami takich dziedzin jak ortopedia, neurologia i rehabilitacja. Ponadto do dyspozycji pacjentów są lekarze specjaliści w zakresie pediatrii i homeopatii oraz dyplomowany dietetyk.

Na uwagę zasługuje fakt, że przeważająca część zespołu to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie i umiejętności zdobyte w najlepszej ortopedycznej placówce w Polsce – w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. Wiktora Degi w Poznaniu.

Wpływ na standard naszych usług ma również doskonałe zaplecze sprzętowe. Posiadamy nowoczesne urządzenia i aparaty medyczne, które oprócz wszystkich niezbędnych certyfikatów bezpieczeństwa posiadają skuteczność potwierdzoną przez liczne badania kliniczne. Wśród naszego wyposażenia znajduje się m.in. urządzenie do terapii rezonansem stochastycznym, urządzenie do przeprowadzania specyficznej formy masażu (tzw. terapii andulacyjnej) oraz aparat do fali uderzeniowej, będący znakomitym rozwiązaniem dla osób borykających się z przewlekłym bólem.

Wartością priorytetową jest dla nas zdrowie i zadowolenie pacjentów, a także ich komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie całego procesu usprawniania. Z naszych usług korzystają zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Każdy problem, z którym przychodzi nam się zmierzyć, rozwiązujemy od podstaw – oprócz usprawniania staramy się przede wszystkim zlikwidować przyczynę powstałej dysfunkcji.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Technologia urządzeń medycznych z roku na rok dynamicznie się rozwija. Jako nowoczesny ośrodek rehabilitacyjny, staramy się za tym postępem podążać. Oprócz doskonałego wyposażenia sal ćwiczeń i komfortowych stołów rehabilitacyjnych dysponujemy wysokiej klasy aparatami i urządzeniami. Wśród nich znajduje się m.in.:

  • SRT Zeptor® Medical plus noise CE – urządzenie firmy Zeptor stosowane do nieinwazyjnej terapii rezonansem stochastycznym, wykorzystywanej w neurologii i ortopedii zarówno u dorosłych, jak i u dzieci,
  • Urządzenie HPP – stosowane w terapii andulacyjnej, czyli specyficznej formie masażu. Jego działanie opiera się na przepływie drgań wykorzystujących zasadę rezonansu stochastycznego oraz fal z zakresu głębokiej podczerwieni.
  • Aparat do Fali Uderzeniowej – aparat wykorzystywany do usuwania lub minimalizowania dolegliwości bólowych oraz bólu przewlekłego związanego z układem mięśniowo-szkieletowym. 
  • Analizator DGSA – tzw. kwantowy analizator zdrowia wykorzystywany w indywidualnej ocenie stanu zdrowia. Pozwala na zbadanie niedoborów witamin i minerałów oraz określenie stanu energetycznego narządów.

Udogodnienia dla pacjentów

Każda osoba, którą leczymy, ma zapewnioną wysoką jakość obsługi medycznej. Do każdego problemu podchodzimy z dużym zaangażowaniem i uważnie słuchamy naszych pacjentów, starając się sprostać wszelkim wyzwaniom. Proces usprawniania przeprowadzany jest w komfortowych warunkach, co pozwala chorym czuć się u nas swobodnie i bezpiecznie. Ponadto w ramach udogodnień oferujemy, między innymi:

  • promocje i atrakcyjne pakiety zabiegowe – pozwalające na skorzystanie z szerszej gamy zabiegów w korzystnej cenie,
  • współpracę z firmami – w ramach której gwarantujemy profesjonalną i skuteczną opiekę dla pracowników,
  • możliwość zakupu profesjonalnych preparatów zwierających naturalny kolagen,
  • bezpłatne miejsca parkingowe – znajdujące się przy naszym ośrodku.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska