Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy - cennik

poniedziałek
8:00 - 16:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 16:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Specjalizujemy się w kompleksowej rehabilitacji ortopedycznej oraz neurologicznej. Procedura lecznicza w naszym ośrodku rozpoczyna się od precyzyjnej lekarskiej lub fizjoterapeutycznej oceny stanu zdrowia. Na podstawie wywiadu i specjalistycznych badań wspólnie z pacjentem ustalamy najkorzystniejszy plan usprawniania i profilaktyki.

Stosujemy nowoczesne metody terapeutyczne, w tym m.in. terapię andulacyjną, mającą działanie ogólnoustrojowe. Oprócz skutecznego działania przeciwbólowego (m.in. u pacjentów z rwą kulszową, reumatyzmem czy bólami stawów i mięśni) pobudza przemianę materii (działanie odchudzające), poprawia czynność jelit u osób z problemem trawienia, a także stymuluje mięśnie oraz krążenie.

Naszą kolejną propozycją jest rezonans stochastyczny, polecany w profilaktyce oraz terapii dysfunkcji neurologicznych i ortopedycznych (zwłaszcza w przypadku zaburzeń ruchu). Zabieg doskonale sprawdza się w nauce motoryki, poprawie koordynacji i zdolności chodzenia oraz w zwiększeniu efektywności treningów sportowych. Jego pozytywne działanie widoczne jest także u osób po urazach ortopedycznych, z chorobą Parkinsona, ze stwardnieniem rozsianym oraz po udarze mózgu. Terapia rezonansem stochastycznym przynosi udokumentowane licznymi badaniami klinicznymi oraz poparte naszym doświadczeniem bardzo dobre rezultaty w usprawnianiu dzieci z porażeniem mózgowym, autyzmem i ADHD.

W ramach terapii przeciwbólowej oferujemy zabieg z wykorzystaniem fali uderzeniowej. Stosujemy ją w terapii punktów spustowych oraz leczeniu problemów takich jak ostroga piętowa, zapalenie ścięgien czy w mięśniowo-powięziowych zespołach bólowych.

Proces usprawniania w naszym ośrodku to także ćwiczenia indywidualne z fizjoterapeutą, kinesiotaping oraz szeroka gama masaży specjalistycznych (lecznicze, drenażowe, odchudzające). Ponadto oferujemy specjalne programy zadedykowane osobom z nadwagą, w ramach których oceniamy stan zdrowia organizmu analizatorem DGSA, przygotowujemy odpowiedni jadłospis, przeprowadzamy specjalistyczne masaże odchudzające i prowadzimy zajęcia z Nordic Walking.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ortopedia

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Leczenie bólu

Masaże

Medycyna niekonwencjonalna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska