Este l'arte - cennik

ocena 4.5 / 5 (21 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
nieczynne
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Nasi pacjenci mają możliwość skorzystania z bogatej oferty zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Wykonujemy m.in. operacje plastyczne piersi i brzucha, przeprowadzamy korekcje nosa, małżowin usznych i powiek. Zajmujemy się również poprawą niedoskonałości wyglądu narządów płciowych.

Wykorzystujemy nici Silhouette Soft przy bezoperacyjnym liftingu twarzy, a także w celu podniesienia policzków, linii żuchwy i łuków brwiowych. Proponujemy naszym pacjentom zabiegi modelujące sylwetkę bez użycia skalpela – liposukcję Aqualyx, stosowaną na wybrane partie ciała, tj. brzuch biodra, wewnętrzna strona ud czy kolan.

Odmładzamy skórę pacjentów poprzez zabiegi mezoterapii igłowej, wykorzystywanej również w celu redukcji cellulitu i przebarwień skóry. Mezoterapię proponujemy także pacjentom dotkniętym problemem łysienia, jest bowiem skuteczna przy poprawie kondycji mieszków włosowych.

Stosujemy preparaty na bazie kwasu hialuronowego do wypełniania zmarszczek twarzy, uwypuklenia policzków, modelowania i powiększania ust. Przy ich pomocy korygujemy także kształt nosa. Zmarszczki mimiczne wygładzamy przy użyciu iniekcji toksyny botulinowej. Botox stosujemy również w terapii leczenia nadmiernej potliwości (hiperhydrozy) pach, dłoni oraz stóp.

Z pełnym zakresem naszych usług można zapoznać się dzięki zamieszczonemu poniższej cennikowi:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Este l'arte w Łodzi.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Ginekologia estetyczna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Este l'arte jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska