Este l'arte - lekarze

ocena 4.5 / 5 (22 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
nieczynne
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lekarze w Este l'arte

Nasi lekarze posiadają bogate doświadczenie z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, sukcesywnie zdobywane na oddziałach szpitalnych chirurgii plastycznej oraz na specjalistycznych kursach, zjazdach i konferencjach. Zespół tworzy dwóch specjalistów chirurgii plastycznej oraz certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Wszyscy członkowie kadry podchodzą do pacjentów z niezwykłą życzliwością i cierpliwością oraz z pełnym zrozumieniem jego potrzeb.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska