Esteemed - cennik

poniedziałek
10:00 - 19:00
wtorek
nieczynne
środa
10:00 - 19:00
czwartek
10:00 - 19:00
piątek
10:00 - 19:00
sobota
14:00 - 18:00
niedziela
nieczynne

Specjalizujemy się w medycynie estetycznej i kosmetyce ogólnej. Przeprowadziliśmy wiele udanych zabiegów, które pozwoliły pacjentom cieszyć się jędrną skórą oraz smukłą sylwetką, między innymi procedury lipolizy ultradźwiękowej oraz lipolizy iniekcyjnej.

Ponadto zajmujemy się wykonywaniem zabiegów o działaniu Anti-Anging. W naszej ofercie znalazły się iniekcje kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, a także zabiegi mezoterapii.

Korzystamy z zaawansowanych technologii IPL + RF, które stosujemy przy fotodepilacji oraz fotoodmładzaniu. Pacjenci chętnie korzystają z oferty zabiegów usuwania zmian naczyniowych oraz przebarwień.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą świadczonych w naszym gabinecie usług.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Esteemed Medycyna Estetyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska