Estetic House Wrocław

poniedziałek
7:00 - 21:00
wtorek
7:00 - 21:00
środa
7:00 - 21:00
czwartek
7:00 - 21:00
piątek
7:00 - 21:00
sobota
7:00 - 15:00
niedziela
nieczynne
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estetic House Estetic House Wrocław

Informacje ogólne o Estetic House

Mieszczący się we Wrocławiu gabinet Estetic House jest jedną z placówek należących do sieci oferującej swoje usługi pacjentom w całym kraju. Filarem naszej działalności są zabiegi laserowe. W codziennej pracy zajmujemy się usuwaniem i korektą tatuażu, likwidacją nieudanego makijażu permanentnego, laserową depilacją oraz korektą tatuaży. Zapewniamy Państwu zabiegi nieinwazyjne, bezpieczne i komfortowe, wykonywane przez doświadczonych specjalistów przy użyciu certyfikowanych urządzeń.

Do naszego wyposażenia należy m.in. laser Tri Beam Premium™, wielofunkcyjny system firmy Jeisys. To laser dermatologiczny typu Q-switched. Zabiegi z jego użyciem dedykujemy osobom pragnącym się pozbyć swojego tatuażu – oferujemy laserowe usuwanie tatuażu – bądź zakryć swój stary, nieudany czy wyblakły, nowym – przeprowadzamy zabiegi rozjaśniania tatuażu pod „cover” up. Laseroterapia jest skuteczna także w zabiegach usuwania makijażu permanentnego.

W ofercie Estetic House znajdują się zabiegi laserem frakcyjnym CO2. Usuwamy zmarszczki, wygładzając skórę i odmładzając wygląd pacjentów przy pomocy systemu CO2RE™. Ponadto wyrównujemy jej koloryt, poprawiamy elastyczność skóry oraz redukujemy jej niedoskonałości (m.in. blizny, rozstępy, nierówności).

Zapraszamy do gabinetu osoby zdecydowane na definitywne pożegnanie się z depilatorem, maszynką do golenia bądź innymi żmudnymi technikami redukcji owłosienia. Przeprowadzamy zabiegi depilacji z zastosowaniem lasera diodowego LightSheer DESIRE®. Usuwamy zbędne owłosienie z dowolnego obszaru ciała (włącznie z powierzchniami trudno dostępnymi). Dzięki systemowi chłodzącemu oraz podciśnieniu Vacum zabiegi są komfortowe dla pacjentów.

Osoby borykające się z oznakami starzenia, skórą pozbawioną jędrności i elastyczności mogą poddać się zabiegowi HIFU, nieinwazyjnemu konturowaniu i liftingu twarzy oraz ciała przy pomocy ultradźwięków. Przeprowadzaniem procedury zajmuje się u nas dr Małgorzata Kołodziejczyk, dyplomowany lekarz med. estetycznej. Zabieg jest bezpieczny, nie wymaga znieczulenia, można go wykonywać przez cały rok, na praktycznie każdym obszarze ciała. Polega na głębokim oraz powierzchownym obkurczaniu tkanek energią fal ultradźwiękowych emitowanych przez specjalną głowicę przykładaną do skóry pacjenta. Już jeden seans pozwala na osiągnięcie długotrwałych efektów.

U nas mogą Państwo z łatwością pozbyć się problemu naczynek. Przeprowadzamy laserowe zamykanie naczynek z zastosowaniem nowej generacji laserów VLaze™.

Przykładamy wszelkich starań, by sukcesywnie wdrażać do oferty nowe usługi. Nowością w naszym gabinecie jest peeling węglowy – zabieg będący połączeniem laseroterapii (laser Nd:YAG Q-switched) i procedury z maską karbonową. Polega na naświetlaniu wiązką lasera skóry na twarzy lub dekolcie, pokrytej koloidalną zawiesiną węgla. W trakcie zabiegu drobinki węgla wnikają w pory, zagłębienia i nierówności skóry, absorbując energię światła laserowego. Efektem sesji jest poprawa wyglądu i stanu skóry: ujednolicenie jej kolorytu, oczyszczenie i zwężenie porów, zmniejszenie stanów zapalnych, stymulacja wytwarzania nowych włókien kolagenu oraz stabilizacja wydzielania sebum.

Oferta Estetic House obejmuje również usługi kosmetyczne. Proponujemy Państwu m.in. peeling kawitacyjny, sono- i jonoforezę, jak również mezoterapię bezigłową oraz mikrodermabrazję (diamentową i korundową).

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

  • TRI BEAM PREMIUM™ – laser dermatologiczny typu Q-switched japońsko-koreańskiego producenta Jeisys. Jego działanie polega na emisji wiązki laserowej na komórki zawierające barwnik celem rozerwania błony komórkowej. Rezultatem sesji z użyciem lasera jest uwolnienie barwnika do przestrzeni międzykomórkowej, skąd zostaje wydalony przez układ limfatyczny. Urządzenie należy do grupy zaawansowanych technologicznie laserów emitujących impulsy o bardzo dużej mocy i bardzo krótkim czasie trwania. 
  • CO2RE™ – laser firmy Syneron-Candela, inteligentny, intuicyjny system zapamiętujący wprowadzone parametry. Wyposażony w szybki skaner z oprogramowaniem umożliwiającym jednoczesną emisję impulsów o niskiej energii i dużej gęstości oraz dużej energii i małej gęstości. Dzięki technologiom DLPG™ (Digital Laser Pulse Generator™) oraz DSIS™ (Digital Servo Inboard Scanner™) jest w stanie działać w jednym czasie płytko i głęboko – przy jednym przejściu trybem „Fusion”. Laser laser jest wyposażony w trzy aplikatory: frakcyjny, chirurgiczny i ginekologiczny.
  • LightSheer DESIRE® – laser diodowy amerykańskiej firmy Lumenis, wyposażony w dwie głowice zabiegowe (9x9 mm oraz 22x35 mm). Mniejszą, LightSheer ET, wykorzystuje się depilacji dowolnych obszarów ciała – w tym rejonów trudno dostępnych. Druga głowica, LightSheer HS, jest stosowana w likwidacji owłosienia na dużych powierzchniach ciała. Aktualnie LightSheer DESIRE® uznaje się za najmocniejszy na rynku system do depilacji. Bezpieczeństwo procedur przeprowadzanych z jego użyciem potwierdza certyfikat FDA (Food and Drug Administration).
  • Ultraformer III – urządzenie przeznaczone do nieinwazyjnego ujędrniania skóry twarzy, szyi i ciała (lifting i konturowanie). Jego praca polega na wykorzystaniu technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), selektywnym podgrzewaniu tkanki skórnej przy pomocy wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej. Fala – jej wibracje – stymuluje komórki skóry do aktywności, w efekcie doprowadzając do tworzenia się nowego kolagenu i regeneracji.
  • VLaze™ – lekki, ergonomiczny aplikator do platformy INMODE®. Laser neodymowo-yagowy (Nd:YAG) wykorzystywany w zabiegach usuwania zmian naczyniowych. Sprawdza się zarówno w likwidacji małych, jak i większych naczyń – włącznie z tymi o średnicy powyżej 0,5 mm. Dzięki długości fali 1064 nm w trakcie zabiegu koagulacja naczynia zachodzi w całym jego przekroju. Jest to zasługą faktu, iż absorpcja krwi przebiega wolniej (przy tej długości fali).

Udogodnienia dla pacjentów

  • Nowoczesne wyposażenie – dysponujemy zaawansowanymi technologicznie systemami laserowymi oraz szeregiem innych urządzeń, dzięki którym przeprowadzamy zabiegi minimalnie inwazyjne, bezbolesne i dające trwałe rezultaty.

  • Dogodne godziny pracy – mając świadomość faktu, iż odwiedzający nas pacjenci pracują w zróżnicowanych godzinach, umożliwiamy im umówienie się na wizytę w najbardziej dogodnym dla nich terminie. Przyjmujemy do późnych godzin (w dni robocze do 21:00), jak również w soboty (do 15:00).

  • Parking – pacjenci zmotoryzowani mogą skorzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych bezpośrednio przy budynku.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.