4,5 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia estetyczna

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Estetica Medycyna Estetyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Estetica Medycyna Estetyczna

Estetica Medycyna Estetyczna to placówka oferująca pacjentom szeroką paletę zabiegów rewitalizujących i korygujących defekty urody. Specjalizujemy się w spłycaniu zmarszczek i usuwaniu bruzd powstałych w wyniku starzenia się skóry. Przywracamy jej gęstość i jędrność oraz odpowiedni stopień nawilżenia. Poprawiamy owal twarzy, a także stymulujemy procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu rezultaty zabiegów utrzymują się znacznie dłużej – nawet po wchłonięciu preparatów. Podczas zabiegów wykorzystujemy produkty renomowanych marek. Dzięki wypełniaczom uwydatniamy kształt warg, podnosimy opadające kąciki ust oraz wypełniamy drobne zmarszczki („zmarszczki palacza”). Prócz tego właściciele zbyt wąskich ust mogą skorzystać z możliwości powiększenia ich objętości. Oferujemy także bezoperacyjną korektę kształtu brody – osoby nie do końca zadowolone z jej wyglądu mogą wymodelować podbródek dzięki wstrzyknięciu specjalnego gęstego preparatu. Podobną technikę stosujemy przy niechirurgicznej korekcji kształtu nosa, nadając mu wygląd pożądany przez pacjenta.

Przeprowadzamy niechirurgiczne zabiegi modelowania piersi – powiększamy je poprzez wypełnienie żelem Macrolane i korygujemy kształt, w tym asymetrię biustu. Preparat jest przez nas wykorzystywany do rzeźbienia męskiej klatki piersiowej oraz do kształtowania pośladków, bioder i łydek. Kwas hialuronowy stosujemy do wypełniania i rewitalizacji warg sromowych, a także do powiększania penisa. Podnosimy brwi, powieki i policzki podczas śródskórnej implantacji specjalnych nici. W naszej bogatej ofercie zabiegów odmładzających znajduje się także Sculptra. Stosujemy go do likwidacji zmarszczek oraz korekcji owalu twarzy.

Dodajemy elastyczności skórze dłoni i zapewniamy jej jedwabisty wygląd poprzez iniekcje kwasu hialuronowego oraz profesjonalne zabiegi odmładzania dłoni Restylane Vital (stosujemy je również do odmładzania twarzy, dekoltu i szyi). Korygujemy zmarszczki mimiczne stosując preparaty toksyny botulinowej. Wykonujemy mezolifting – innowacyjną procedurę terapeutyczną będącą połączeniem mezoterapii i zabiegu z toksyną botulinową. Pacjenci pragnący wymodelować sylwetkę i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej mogą poddać się u nas zabiegowi lipolizy. W jej trakcie wysmuklamy pośladki, biodra i ramiona, usuwamy drugi podbródek i modelujemy brzuch. Stosujemy tą technikę również przy usuwaniu zbędnej tkanki tłuszczowej z karku i pleców.

Co leczymy

W naszym gabinecie pacjenci mogą nie tylko poprawić niedoskonałości wyglądu, ale i pozbyć się uprzykrzających codzienne funkcjonowanie dolegliwości bólowych oraz ograniczających kompleksów. Niwelujemy nieestetyczny cellulit i miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej, a także pomagamy pacjentom uporać się z nadmiernym wypadaniem włosów. Wykorzystujemy w tym celu mezoterapię igłową, skuteczną również w leczeniu cellulitu na pośladkach, udach i brzuchu. Likwidujemy rozstępy i przywracamy jędrność zwiotczałej skórze. W naszej ofercie znajduje się również terapia niwelująca cienie pod oczami – stosujemy specjalny wypełniacz o odpowiedniej gęstości, który wprowadzamy w okolicę podoczodołową.

Osoby cierpiące na trądzik leczymy przy użyciu maski tretinoinowej, mającej działanie nawilżające, liftingujące oraz likwidujące przebarwienia i nadmiar sebum. Blizny po trądziku, rozstępy i szramy po zabiegach chirurgicznych usuwamy  dzięki laseroterapii z życiem lasera frakcyjnego CO2. Rozstępy leczymy również przy pomocy preparatu StretchCare. Pacjenci z przebarwieniami skórnymi mogą się ich pozbyć w trakcie terapii proponowanymi przez nas preparatami Dermamelan i Cosmelan. Z kolei osoby zmagające się z nadpotliwością dłoni, pach lub stóp znajdą u nas pomoc w postaci terapii z użyciem preparatu Azzalure. Przy zastosowaniu toksyny botulinowej możemy także wyeliminować problem hiperhydrozy okolica czoła i pleców.