EstheGyn - cennik

poniedziałek
15:00 - 19:00
wtorek
nieczynne
środa
nieczynne
czwartek
15:00 - 19:00
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Do głównych dziedzin naszej działalności należą zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Zajmujemy się operacyjnym korygowaniem wrodzonych i nabytych defektów miejsc intymnych. Naszą specjalnością jest labioplastyka, zwana też labioredukcją – poprawiamy nieprawidłowy kształt i wielkość warg sromowych mniejszych lub większych. Operacjami plastycznymi warg sromowych zajmujemy się także wtedy, gdy pacjentki chcą powiększyć lub wymodelować miejsca intymne, które straciły jędrność i elastyczność. W takich sytuacjach stosujemy iniekcję tkanki tłuszczowej pobranej z innej okolicy ciała lub wykorzystujemy preparaty kwasu hialuronowego. Wykonujemy liposukcję wzgórka łonowego, a jeśli zachodzi taka potrzeba, przy okazji tego zabiegu usuwamy bliznę po cesarskim cięciu.

Przeprowadzamy także operacje plastyczne pochwy oraz plastykę krocza. Na takie zabiegi (waginoplastyka i perineoplastyka) zgłaszają się do nas kobiety po przebytych z trudnością ciążach oraz po porodach wielokrotnych. Kolejnym, często wykonywanym w naszym gabinecie zabiegiem jest rekonstrukcja błony dziewiczej, czyli hymenoplastyka. Przychodzą do nas również pacjenci płci męskiej – w naszej ofercie znajduje się chirurgiczna redukcja nadmiaru skóry napletka.

Co leczymy

Nasze pacjentki przychodzą do nas nie tylko po to, aby nadać swoim miejscom intymnym większą estetykę. Przeprowadzamy zabiegi z zakresu uroginekologii oraz operacje pochwowe (non-descent vaginal hysterectomy, NDVH). Zajmujemy się również technikami endoskopowymi w ginekologii. Wykonujemy USG ciąży i ginekologiczne (przezbrzuszne i przezpochwowe), a także prowadzimy ciążę, przez cały jej czas otaczając pacjentki troskliwą opieką. Można się do nas zgłosić również na badanie przepływów naczyniowych (systemem Doppler), badanie DNA HPV szyjki macicy oraz badania cytologiczne szyjki macicy i pH pochwy.

Zajmujemy się także leczeniem inkontynencji oraz antykoncepcją – w tym zakładaniem antykoncepcyjnych wkładek domacicznych. Leczymy nadżerki i polipy szyjki macicy, przeprowadzamy diagnostyczne wyłyżeczkowanie (abrazję) kanału szyjki i jamy macicy. Oprócz tego wykonujemy kolposkopię i zabiegi kriochirurgiczne.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik EstheGyn Klinika Ginekologii Estetycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.